Sunday, April 14th, 2024

Bir Ayda %600 Artan O Altcoin, Yükseliş Trendine Devam Ediyor

Rarible Token, bir aylık süreçte %600’ün üzerinde artarak inanılmaz bir fiyat sekansına imza attı. RARI, gün içerisinde %80’lik artışla, yatırımcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Kripto para piyasası, lider Bitcoin’in 50.000 doları aşması ile yukarı yönlü ivme yakaladı. Birçok altcoin artarak ilgi çekerken Rarible en çok öne çıkanlardan olmayı başardı.

Rarible Token, bir ay öncesine kadar 5 dolardan fiyatlandırılırken düzenli bir artış trendi izledi. Gün içerisinde %80’nin üzerinde artışla aylık kazancını %600’ün üzerine çıkaran RARI, yatırımcılarını cezbetmeye devam etti.

RARI Nedir? Nereden Alınır?

Rarible Token, Rarible NFT pazarının yerel kripto parasıdır. Rarible platformu, kullanıcıların oyun karakterleri ve sanat eserleri gibi dijital ögeler için NFT’ler oluşturulmasına imkan tanır. Kullanıcılar Rarible arayüzünde NFT’ler oluşturabilir ve satabilir.

Rarible (RARI), geçtiğimiz ay görülen performansı doğrultusunda büyük ilgi gördü. NFT sektörünün hızla büyümesi ve benimsenmesi, bu alana ait token’ların uçuşa geçmesini sağladı. Kripto para piyasasının değişken yapısı değerlendirildiğinde beklenmedik fiyat hareketleri göz önünde bulundurulmalıdır.

RARI, en popüler yatırım platformlarından biri olan eToro’dan alınıp satılabilir. RARI, Mart 29 tarihinde 46 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Kripto para piyasasının genel trendi an itibarıyla yukarı yönlü ve artış beklentileri devam ediyor.

RARI, kripto para piyasasının genel trendini izler ve yukarı yönlü seyrini sürdürebilirse tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirebilir.

Rarible Günlük Grafikleri

RARI günlük grafik verilerine göre artış trendi korunuyor. RSI, aşırı alım bölgesinin hemen altında 71’de konumlanırken MACD artış eğilimini onaylıyor. Momentum göstergesi, 12 seviyesiyle yukarı yönlü ivmeyi doğruluyor.

Rarible Token, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 30 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Facebook Comments