Saturday, February 24th, 2024

Bitci Teknoloji, Real Betis’in resmi sponsoru oldu

Bitci Teknoloji, Real Betis'in resmi sponsoru oldu

Geçtiğimiz günlerde Glasgow Rangers ile gerçekleştirdiği anlaşmayı duyuran Bitci Teknoloji, şimdi de La Liga’nın önde gelen ekiplerinden Real Betis’in resmi sponsorları arasına katıldı.

Blockchain alanında gerçekleştirdiği projelerle dünyadaki konumunu güçlendiren Bitci Teknoloji, taraftar token projelerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Türkiye’de Karşıyaka, Eskişehirspor ve A Milli Basketbol Takımları için benzer projeleri sürdüren, geçtiğimiz günlerde de ilk yurt dışı anlaşmasını İskoçya’nın ünlü kulübü Rangers ile hayata geçiren Bitci Teknoloji şimdi de Real Betis ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

BİTCİ.COM LOGOSU FORMADA YER ALACAK

İş birliği kapsamında Bitci Teknoloji, İspanyol kulübünün taraftarlarına yönelik bir token projesini hayata geçirecek. Türk yazılımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen Bitci Chain üzerinde çalışacak proje, kulüp taraftarlarına yönelik çok sayıda ilki bünyesinde barındıracak.

Bunun yanı sıra Bitci Teknoloji iştiraklerinden Bitci.com’un logosu Real Betis futbol takımının formalarında ve takımın maçlarını oynadığı Estadio Benito Villamarín’de yer alacak.

TÜM DÜNYANIN GÖZÜ LA LİGA’DA

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar, Bitci Teknoloji’yi blockchain konusunda uzmanlaşmış küresel bir teknoloji şirketi haline getirme yolunda çok önemli adımlar attıklarını ifade ederken, “La Liga sadece Avrupa’da değil aynı zamanda dünyada en fazla takip edilen futbol organizasyonlarından biri. Böylesine önemli bir platformda, Real Betis gibi köklü bir futbol kulübüyle iş birliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bitci Teknoloji’nin taraftar token projelerinde dünyada söz sahibi birkaç firma arasında yer aldığını sözlerine ekleyen Çağdaş Çağlar, “Önümüzdeki dönemde farklı coğrafyalarda çok önemli iş birliklerini hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜCADELESİ VERİYOR

Kuruluşu 1907 yılına dayanan, Sevilla kentinin takımlarından Real Betis, bu yıl başarılı bir sezon geçiriyor. Bu sezon çıktığı 24 lig maçında 11 galibiyet ve 3 beraberlik alan Real Betis, 36 puanla yedinci sırada yer alırken, gelecek sene Şampiyonlar Ligi’ne katılmak için mücadele veriyor. Yeşil beyazlı takım maçlarını Sevilla’da, 60 bin 720 koltuk kapasiteli Estadio Benito Villamarín’de oynuyor.

Facebook Comments