Thursday, April 18th, 2024

Bitcoin (BTC) 48.000 Doları Zorluyor! Bu Altcoinler Uçuşa Geçti!

WINk, DENT ve IOTX son Bitcoin yükselişiyle birlikte büyük rallilerine başladı. Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz IOTX yaklaşık %400 fiyatlama yaparak kısa sürede yatırımcılarına ciddi kazançlar getirdi. Bugün güçlü kalan Bitcoin (BTC) boğaları yine de 46.800 direncini aşabilmiş değil. Bazı analistler fiyatın bu başarısız testlerinin yeni bir geri çekilmeye sebep olacağını düşünüyor.

IOTX ve Coinbase Listelemesi

Fiyat, Coinbase haberiyle yükselmeye devam ediyor. Bugün 0,0124 dolara kadar yükselen IOTX artık riskli seviyelere geldi. Günlük işlem hacmi 3 milyar dolara yaklaşan altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Şu an ise Binance borsasında 0,092 seviyesinden alıcı buluyor.

Birçok analist geçtiğimiz günlerde IOTX için %400 yukarı yönlü fiyatlama öngördü. Bu hedefleri yakın zamanda sizinle paylaşmıştık.

10 Ağustos itibariyle sosyal medya etkileşimi ciddi anlamda artan IOTX daha büyük bir yükselişe hazırlanıyordu ancak bu kadar kısa süre içinde yaklaşık %400 yapmasına pek ihtimal verilmiyordu. Bitcoin (BTC) tarafından piyasalara pompalanan pozitifliği ciddi anlamda değerlendiren IOTX tarihi rekoruna ulaşmış oldu.

WIN Yatırımcısına Kazandırmaya Devam Ediyor

Oracle projesi olan WINk bugün yatırımcısına en fazla kazandıran ikinci altcoin oldu. Proje Tron altyapısıyla çalışıyor ve kısa süre önce yeni özelliklerini duyurdu. Yeni stake ve likidite özelliğiyle birlikte WINk oyun, NFT gibi alanlardaki çalışmalarını ilan etti.

İşlem hacmi 3,5 kat artan projenin fiyatı 0,00046 $’dan %80 artarak 11 Ağustos’ta gün içi en yüksek 0,00084 $’a kadar ulaştı.

WINkLink protokol, artık akıllı sözleşmeleri aracılığıyla kapsamlı bir oracle sistemine yükseltildi. Artık yatırımcılar beklentilerden daha fazla fayda üretimine ilgi duyuyor. WINk yetkilileri durumun farkında olacak ki, bu konuda ellerinden geleni yapmaya devam ediyorlar. Erken dönem WINk yatırımcıları son yükselişten son derece memnun, ancak fiyatın belli oranda doyum noktasına ulaştığını unutmamak gerekiyor.

DENT İşlem Hacmi Katlandı

Uzun süredir ATH noktasına ulaşamayan DENT günlük işlem hacmini ikiye katladı. Fiyat gün içinde 0,000456 dolar seviyesini gördü. Yaklaşık %30 artan DENT en fazla artış gösteren üç kripto varlık arasında yer alıyor.

Mobil veri paketlerinin alışverişi için kullanılan ERC-20 token itibari para birimi gibi takas işlemlerinde kullanılacak.

Genel kripto para piyasaları bugün 2 Trilyon dolar sınırına kadar yaklaştı. Bitcoin piyasa hakimiyeti %45 seviyelerinde olmasına rağmen birçok altcoin boğa dönemindeki fiyatlarına yaklaşmayı başardı. Önümüzdeki saatlerde 46.800 dolar için yeni testlerin yapılması bekleniyor ve başarılı olması halinde 48.000 dolar mümkün olabilir.

Facebook Comments