Thursday, April 18th, 2024

Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Üç büyük kripto parada teknik hedefler

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta uzun vadede oluşturduğu dikdörtgen formasyonunu yukarı yönlü kırıp üstünde mum kapanışı yaptı ancak hacimsiz bir fiyat hareketi mevcut. Orta vadede 37330 seviyesinin altında mum kapanışı yapmadığı sürece yükseliş trendi devam eder. Yükselişlerde 46555 ve üstünde fiyat hareketi devam eder ise 54995 seviyeleri hedef olarak belirlenebilir. Düşüşlerde ise 37330 ve 34679 destek seviyeleri takip edilmeli.

Bitcoin: BTC/USDT, 4 saat
Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Orta uzun vadede yeni yüksek bir fiyat oluşturdu ve yükseliş trendine girdi. 3280 seviyesindeki direnç bölgesinden düzeltme hareketi için satış tepkisini alan grafiğimizde 2650 ile 2600 destek bölgesinden alım fırsatı takip edilebilir. 2300 seviyesinin altında fiyat hareketi görmediğimiz sürece orta kısa vadedeki yükseliş trendi devam eder.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saat

XRP: XRP/USDT

Uzun vadedeki alçalan takoz formasyonu kırılıp üstünde fiyat hareketi ile birlikte kısa orta vadede yükseliş trendi başladı. Düzeltme hareketinde 0.6950 ve 0.6205 destek seviyeleri takip edilmeli. Ana destek olarak uzun süredir 0.5203 seviyesini takip ediyoruz, bu seviye aşağı yönlü kırılmadığı sürece yükseliş trendi uzun vadede devam eder.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saat

The post Bitcoin, Ethereum ve XRP analizi: Üç büyük kripto parada teknik hedefler appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments