Sunday, August 7th, 2022

Bitcoin Standard Hashrate Token Nedir?

Bitcoin Standard Hashrate Token, Bitcoin madenciliğine borsa düzeyinde likidite getirmeyi ve madencilik sürecine katılırken sınırlı sayıda çıkış seçeneğinin mevcut sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. Her BTCST, Bitcoin madencilik gücünün saniyede 0.1 terahash’ı ile teminatlandırılır. Kullanıcılar, kendi BTCST’lerini yatırabilir ve bunu yaparak, stake edilen madencilik gücü miktarına karşılık gelen günlük Bitcoin dağıtımları alabilirler.

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) Nedir?

Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), Bitcoin Standard Hashrate platformunun yerel kripto para birimidir. Yapılan açıklamalara göre Bitcoin madenciliğine katılımın önündeki önemli bir engel, sınırlı sayıda çıkış seçeneğidir. Bitcoin Standard Hashrate Token (“BTCST”) ise Bitcoin madenciliğine borsa düzeyinde likidite getirerek bu sorunu çözdüğünü ifade ediyor.

Her BTCST, Bitcoin madencilik gücünün saniyede 0.1 terahash’ı (“TH / s”) teminatlandırılıyor. BTCST’leri stake ederek token sahipleri, stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin dağıtımları alıyor. Dahası, temel madencilik gücünün indirimli nakit akışı olarak BTCST’nin piyasa fiyatı belirlenebilir olduğundan, ikincil işlemlerde BTCST, likidasyon riskinden arınmış kaldıraçlı bir Bitcoin token’ı olarak çalışacak. Yapılan açıklamalara göre BTCST, Bitcoin madenciliği gücü için verimli bir piyasa yaratacak.

Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar BTCST stake ederek kripto para biriminin sağladığı avantajlardan faydalanabiliyor. BTCST sahipleri token’larını stake ederek, stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin kazançları elde edebiliyor. Böylece BTCST sahipleri, hem Bitcoin yükselişinden hem de terahash’lerin fiyatının yükselişinden para kazanabiliyor.

Bunlara ek olarak BTCST işlemlerini yaparak, piyasa katılımcıları herhangi bir boyutta, herhangi bir zamanda ve düşük maliyetlerle Bitcoin madenciliği faaliyetine serbestçe başlayabilir ya da serbestçe sonlandırabilir. BTCST tarafından tokenize edilmiş madencilik gücü olmayan madenciler, madencilik makinesi maliyet fiyat dalgalanmalarının risklerine karşı korunmak için de token’ları kullanabiliyor.

BTCST Coin Yorum

BTCST Coin’in arkasındaki platform özellikle Bitcoin madenciliğine odaklandığı için dikkat çekiyor. Bitcoin madenciliği her ne kadar karlı bir iş olsa da artık bireysel madencilik karları çok düşük. Bu sebeple kullanıcıların istedikleri zaman madencilik yapıp istedikleri zaman faaliyeti durdurabilmesi oldukça önemli bir özellik olarak nitelendiriliyor.

Bununla birlikte Binance listelenmesi ile dikkat çeken BTCST coin’in yatırımcıalr tarafından da büyük ilgi gördüğü görülyüor. Yatırımcıların BTCST coin ile ilgili düşüncelerini tarihsel ve güncel verilere bakarak daha net anlayabiliriz.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 73,89 dolardan işlem gören Bitcoin Standard Hashrate Token, BTCST/BTC paritesinde de 0.002100 BTC’den işlem görüyor. Ayrıca şu anda dolaşımda kaç adet bulunduğu ile ilgili net bir bilgi olmayan Bitcoin Standard Hashrate Token’in toplamda 1,000,000 Bitcoin Standard Hashrate Token’e ulaşacağı ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak 13 Ocak 2021 tarihinde 55,10 dolar ile dibi gören BTCST’nin, 14 Ocak 2021 tarihinde 109,98 dolar ile rekor seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bitcoin Standard Hashrate Token Coin Nasıl Alınır?

Bitcoin Standard Hashrate Token Coin, piyasa hacmi bakımından en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığı ile güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alınabilir.

Binance Launchpool’un 15. projesi olan Bitcoin Standard Hashrate Token Coin ile kullanıcılar BTCST/BTC, BTCST/BUSD ve BTCST/USDT işlem çiftlerinde işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Facebook Comments