Tuesday, November 28th, 2023

Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılarının 1 Numaralı Platformu İle Tanışın

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri özellikle 2021 yılında inanılmaz bir ilgi ile karşılaştı ve dünyanın büyük bir kısmı bu sektörü tanımaya başladı. Bitcoin ve kripto paralara yönelik yoğun ilgi ise tahmin edilebileceği gibi farklı alanlarda yeni platformların doğmasını sağladı. 18digits.com da tam olarak bunlardan birisi konumunda. Özellikle Bitcoin ve kripto paralara ilgi duyan insanları hedefleyen yeni bir sosyal ağ konumundaki 18digits, birçok farklı avantaja sahip. Kayıtlı üyeler isterlerse acemi isterlerse tecrübeli olsunlar direkt olarak kripto paralar ve blockchain hakkında uzmanlar, kurslar ve bunun gibi bilgiler edinebilmekte.

18digits.com kurucusu ve CEOsu Bertram Seitz konu hakkında yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Bizim platformumuzda eşsiz olan şey, üyelerimizi platformda yaptıkları ve katkıları için ödüllendiriyor olmamız. Her bir üyeye 18digits.com içerisinden bir hisse veya pay vermek için bu yeni “sosyal” sosyal ağı hayata geçirdik. Hisse Ödül Programı ile ise üyeler yaptıkları etkinliklere göre ödül puanları kazanıp bunları 18digits hisselerine dönüştürebilecek. Bu sayede üyeler sadece yorumları ve yaptıkları ile toplulukta değerli hale gelmeyip aynı zamanda İsviçre merkezli 18digits’in bir parçası haline gelecek.”

Herkese Yönelik Detaylı Eğitim

18digits platformunun sunduğu eşsiz özellikler arasında “Public Wall” da yer alıyor. Üyeler bu özelliği kullanarak bütün topluluğa tek bir tıklama ile ulaşabilmekte. “My Interest” isimli etiketleme seçeneği ise mükemmel bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Bu özellik sayesinde benzer konulara ilgi duyan üyeler birbirini bulabilmekte. Küresel çapta arama yapma fonksiyonu ise üyelere ilgi duydukları konuları, kursları ve kripto para projelerini kelimeler üzerinden bulma imkanı sunuyor. Eğitim ise platformdaki bir diğer önemli noktalardan birisi. Kurslar bu platform üzerinde çeşitli akademiler ve kripto para uzmanları tarafından verilip acemilerin kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Sadece acemiler değil uzman kripto para yatırımcıları da bunlardan bir şeyler öğrenebilir.

Seitz, “18digits.com’a kayıt olmak kesinlikle kripto para topluluğunun bir parçası olmak adına atılan doğru bir adım” ifadesi ile de kendi görüşünü açıkladı.

Facebook Comments