Saturday, September 23rd, 2023

Bitcoin yeniden rekora koşuyor: 60 bin doları aştı

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz Bitcoin, gündemden kalmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para birimi, bir ay sonra yeniden rekora koşuyor. Geçen ay ulaştığı 61 bin dolar seviyesinden sonra hızla düşüşe geçen sanal para, geçtiğimiz günlerde yakaladığı ivme ile zirveye doğru tırmanışını sürdürüyor.

Nisan ayına iyi bir başlangıç yapan kripto para birimi Bitcoin, son 24 saat için de 2 bin dolar birden yükseldi ve sabah saatlerinde 60 bin doları aştı. Geceden bu yana ara ara inişlerin yaşandığı Bitcoin 2 Nisan saat 09:00 itibariyle 59.528 dolardan işlem görüyor.

Anlaşma sağlandı: ‘Yeşil Bitcoin’ için ilk adım atıldı

61 bin dolarlık rekoru kırmaya az kaldı

Piyasanın en yüksek hacmine sahip Bitcoin, dalgalı seyrine devam ediyor. Dönem dönem yakaladığı artış ile yatırımcıları kendine çeken kripto para birimi, kazandırdığı kadar kaybettirmesiyle de meşhur hale geldi.

Genellikle yaşadığı yükselişin ardından hızla düşüşe geçen Bitcoin, her ne kadar yatırımcılarını bu haliyle tedirgin etse de bir numaralı adres olmaya devam ediyor.

Bitcoin’in sabah saatlerindeki değeri

Yeni aya hızlı başlayan kripto para biriminin yakın zamanda yeni bir değer ile rekorunu tazeleyeceği düşünülüyor. Dünyanın en yüksek hacmine sahip sanal para Bitcoin, yeni günde 59 bin dolar seviyesinde seyretmeye devam ediyor.

Bitcoin’in geleceği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce önümüzdeki günlerde 61 bin dolar seviyesine yükselerek yeni bir rekora daha imza atar mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

The post Bitcoin yeniden rekora koşuyor: 60 bin doları aştı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments