Sunday, December 10th, 2023

Bitcoin Yeniden Uçuşa Geçti: BTC Hiç Beklemedi, Hedef Rakam Ne?

Bitcoin fiyatı Elon Musk’ın Twitter biyografisini sadece “Bitcoin” olarak güncellemesinin ardından yeni bir yükseliş grafiği çizmeye başladı.

Bitcoin Fiyatı

Son 24 saatte %20 artış yaşayan Bitcoin fiyatı yazının yayın hazırlandığı an itibariyle 37.400 dolardan işlem görüyor ve bir süre daha BTC frene basmadan yükselişini sürdürecek gibi görünüyor.

Elon Musk’ın Twitter biyografisini sadece “Bitcoin” olarak güncellemesi ve WallStreetBets’in (WBS) yakmış olduğu ateş ile yükselişe geçen kripto para birimleri içinde ilk onda şu an için Bitcoin muhteşeme bir performans sergiliyor.

Musk’ın Açıklamaları

Elon Musk’ın açıklamaları kripto para ekosisteminde her zaman yükseliş getiren açıklamalar oldu. Daha önce de Musk’ın yapmış olduğu Dogecoin paylaşımları büyük ses getirmiş ve DOGE fiyatları anında yükseliş yaşamıştı.

Aslında Musk’ın şu anda dünyanın en zengin ismi olması sebebiyle yaptığı açıklamaların büyük ses getiriyor olması şaşılacak bir durum değil.

Bitcoin’de Hedef

Bitcoin yükselişi başladıktan sonra ilk hedef 40.000 dolar oldu. 4 doların görülmesinin ardından ise öncelikle şu anki rekor olan 42.000 doların ve ardından 45.000 doların görülmesi bekleniyor. Ancak şu an piyasada oluşan heyecan sebebiyle yatırımcıların temkinli olması gerektiği de belirtiliyor.

Facebook Comments