Saturday, February 24th, 2024

Black Adam’ın vizyon tarihi açıklandı

DC Comics’in çizgi roman serilerinden olan Black Adam için vizyon tarihi açıklandı. 29 Temmuz 2022’de vizyona girecek olan filmin çıkış tarihi, başrol Dwayne ‘The Rock’ Johnson tarafından duyuruldu.

Black Adam 2022’de vizyonda

Twitter adresinden yaptığı açıklamada reklam panolarına dikkat çeken The Rock, “Siyahlı adamın kendisinden bir mesajın yıkıcı ve durdurulamaz küresel gücü. Black Adam 29 Temmuz 2022’de geliyor. DC Evrenindeki güç hiyerarşisi değişmek üzere” ifadelerini kullandı. Filmin ilk olarak Aralık 2022’de çıkması planlanıyordu. Bu yüzden film neredeyse yarım yıl geç gelecek.

black-adam-vizyon-tarihi-aciklandi

Süper kahraman filminin çıkış tarihinin açıklanması, 007 James Bond filmlerinden tanınan Pierce Brosnan’ın projede Kent Nelson olarak rol alacağı haberlerinden kısa bir süre sonra geldi. Öte yandan Atom Smasher olarak Noah Centineo, Cyclone karakteriyle Quintessa Swindell, ve Hawkman rolünde de Aldis Hodge oynayacak. Son olarak Marwan Kenzari’nin de gizemli bir rol üstleneceğini belirtmekte fayda var.

Amiral gemisi işlemcili Xiaomi Mi 11 Pro tanıtıldı

Çekimlerinin Nisan ayında başlaması beklenen filmle ilgili yapımcı Hiram Garcia, “Nisan ayında filmin çekimlerine başlıyoruz. Atlanta Georgia’da, evden uzakta olacağız. Bunun için gerçekten heyecanlıyız. Her şey çok hızlandı” ifadelerini kullandı. Filmin çekimleri COVID 19 salgını sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmişti.

İkisi bir arada Anker Nebula Cosmos Max 4K inceleme!

Hikaye olarak baktığımızda ise Black Adam karakteri, Shazam tarafından halefi olarak seçilen Teth-Adam isimli eski bir Mısırlı. Shazam ilk olarak Captain Marvel adıyla Fawcett Comics gibi tarafından yaratıldı. Daha sonra DC tarafından Superman’e fazla benzediği sebebiyle dava açtı. Marvel de Captain Marvel adının telif haklarını alınca, Black Adam DC Comics’e geçiş yaptı.

The post Black Adam’ın vizyon tarihi açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments