Tuesday, October 3rd, 2023

Black Widow için son fragman yayınlandı

Black Widow filmi için son fragman yayınlandı. Geçtiğimiz hafta ne zaman çıkacağı da belli olan filmden son fragman geldi. Fragman ile birlikte ana karakterin (Natasha Romanoff) baş düşmanı olan Taskmaster’ın amacı da ortaya çıktı. Fragmanda Taskmaster ile Natasha arasındaki aksiyon dolu sahne dikkat çekiyor.

Black Widow’un kaç saat olacağı belli oldu

Taskmaster, Natasha’yı yok etmek için gönderildi

Yayınlanan fragmanın girişinde Natasha’nın daha önceki filmlerde olan sahnelerini görüyoruz. Daha sonra bizlere kısa süreliğine karlı bir bölge gösteriliyor. Natasha apartman içerisinde kız kardeşi ile karşılaşıyor. Filmde Natasha‘nın kız kardeşi, babası ve annesi yer alıyor. Fragmanda Natasha ve kız kardeşinin çocukluğunu da görüyoruz. Taskmaster bu fragmanda izleyicilere detaylıca gösterildi.

Fragmanın sonlarına doğru Taskmaster’ın, Natasha ve kız kardeşinin olduğu aracı durdurmak için bir ok ve yay kullandığı görülüyor. Fragmanın ikinci yarısı aksiyon sahneleri ile dolu bu da filmde bizi bol aksiyonlu sahneler bekliyor demek. Black Widow filmi, Captain America: Civil War ile Avengers Infinity War filmleri arasındaki 2 yıllık bir süre içinde geçecek. Fragmanın sonunda ise bilindik Avengers müziğinin Rus versiyonunu duyuyoruz. Black Widow filmi 9 Temmuz 2021‘de Disney + “Premier Erişim” abonelerine ve sinemalarda yayınlanacak.

The post Black Widow için son fragman yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments