Friday, April 19th, 2024

BlackHat Ekibi Proje İçin Bir Temsilci Arıyor!

Kripto topluluğu temsilcilerinin ödemelerin gizliliğine ilişkin temel haklarını savunmaya yönelik hareketi aktif olarak destekleyen BlackHat ekibi şu anda proje için bir temsilci arıyor. Proje yönetimi tarafından yürütülen görüşmelere ek olarak süreçlere kullanıcıların da dahil edilmesine karar verildi.

BlackHat, #blkcismybitcoin mücadelesini duyurdu ve projenin temsilcisini bulmasına ve ücretsiz bir masternode almasına kullanıcıların da yardım etmesi isteniyor. Bir proje temsilcisi olmak için açıkça ifade edilmiş bir şekilde onay alabilecek veya Twitter sosyal ağındaki tanınmış bir influencer’dan proje hakkında olumlu geri bildirim alabilecek olan katılımcılara 5.000 BLKC (proje token’ı) ödülü verilecek.

Proje ekibi bir dizi aday öneriyor: @Snowden, @elonmusk, @cz_binance, @CathieDWood, ancak kullanıcılar en az 1 milyon abonesi olan ve kripto para ekosistemi ile bağlantılı olan farklı kişiler de önerebilir.

08/20/2021 tarihinde başlaması planlanan bu sınırsız süreli meydan okuma için ek koşullar ise şunlardır:

  • Resmi BlackHat hesabına abone olmak
  • Bir ünlüye gönderilen tweet’lerde @blkcoin’i etiketlemek
  • tweet’te #blkcismybitcoin meydan okuma etiketini kullanmak. Projeyle ilgili şu hashtagler de kabul ediliyor: #blackhatcoin #blkc
  • Kazananların sayısı 3 şanslı kişi ile sınırlı olacak.

BlackHat Nedir?

BlackHat Coin, PoS konsensüsüne ve zk-SNARKs veri koruma protokolüne dayalı, gerçekten anonim ve izlenemez işlemler sağlayan gizlilik odaklı merkezi olmayan kripto para birimi olarak tanımlanabilir.

Bunlara ek olarak bahsi geçen duyuru aynı zamanda proje ekibinin tanınmış influencerlar ile işbirliği yapmaya açık daveti olarak da düşünülebilir. Projenin ana hedefi olan işlem gizliliğine siz de kendinizi uygun görüyorsanız, BlackHat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments