Saturday, September 23rd, 2023

BluTV ücretsiz oldu: Nasıl izlenir?

BluTV, hafta sonu geçerli olacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle duyurduğu ücretsiz erişim kampanyasını başlattı. “Kapımız herkese açık” diyen dijital yayın platformu kullanıcıların kampanyadan nasıl yararlanabileceklerini açıklarken, aynı zamanda hangi içeriklerin ücretsiz olacağıyla alakalı bilgiler de verdi.

BluTV’nin kütüphanesinde 10.000 saatten fazla içerik yer alıyor. Normalde aylık 19,90 TL ödeyerek ulaşabildiğiniz bütün bu yapımlara Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri boyunca hiçbir para vermeden erişebilirsiniz.

‘İyi ki izledim’ dedirten 50 en iyi BluTV dizisi

BluTV ücretsiz üyelik nasıl açılır?

Kampanyaya katılmak için hâlihazırda hesabınızın olması gerekmiyor. Sadece isim ve e-posta bilgisi girerek ücretsiz erişim hakkına sahip olabiliyorsunuz. BluTV bu kapsamda geçerli olmak üzere özel bir kupon kodu yayınladı. İçerikleri ücretsiz izlemek isteyenlerin bu kodu kullanmaları gerektiğini belirtti.

Aşağıdaki adımları takip ederek BluTV ücretsiz erişim kampanyasına katılabilirsiniz.

Adım 1: www.blutv.com adresine giriş yapın ve üst kısımdaki “Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın. Alternatif olarak şu linkten de aynı sayfaya ulaşabilirsiniz.

blutv ücretsiz
BluTV’nin ücretsiz üyelik sayfası

Adım 2: Açılan sayfadaki ilgili kısımlara Ad-Soyad, e-posta adresi ve parola girin. Ardından “Kayıt ol” butonuna basın.

Adım 3: Hiçbir şeye dokunmadan “Devam Et” düğmesine tıklayın. Sonraki aşamada ise “Onayla”ya basarak blutvizliyorum kupon kodunuzu aktif edin. Tüm işlemler bu kadar.

Neler ücretsiz izlenebiliyor?

Kupon kodu, altyazı & dublaj ve HD kalitedeki yüzlerce dizi ve filmin kapılarını size açacak. BluTV tek tek hangi içerikleri ücretsiz erişim kampanyasına dahil ettiğini açıklamadı. Ancak kullanıcıların ne tür yapımlarla karşılaşacağını detaylandırdı. Paylaşılan liste şöyle:

Yerli, yabancı film ve diziler
BluTV özel yapımları
S Sport kanalları
Canlı TV kanalları
Çocuk içerikleri

blutv saygı
BluTV’nin ana ekranı

Bugün saat 09:00’dan itibaren başlayan kampanya Pazar günü 23:59’a kadar devam edecek. Bu saatten sonra ise blutvizliyorum kupon kodu aktifliğini kaybedecek ve artık kullanılamayacak. Ayrıca kodu kullanarak hesap açan kullanıcıların abonelikleri de iptal olacak.

Netflix’in Türkiye’deki dişli rakiplerinden olan BluTV’nin aylık üyelik ücreti 19,90 TL. Apple uygulama içi ödemeyle satın alanlardan 24,99 TL çeken platform, yıllık üyelik alanlara ise 118,80 TL (9,90/ay) karşılığında içeriklere erişme imkânı sunuyor.

The post BluTV ücretsiz oldu: Nasıl izlenir? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments