Saturday, February 24th, 2024

BNB Coin Yorum ve Grafik: BNB Coin Fiyatı 100 Dolar Üzerine Çıktı

 Binance Coin (BNB) uzun süren bir tutukluk dönemi sonrasında sonunda 100 dolar üzerine çıktı ve tüm zamanların rekorunu kırdı. Dünyanın en büyük kripto para borsasının kendi kripto para birimi BNB’nin ilk satış esnasında sadece 0,10 dolardan piyasaya sürüldüğü biliniyor. Buna rağmen gelinen nokta BNB’nin %1.000’den daha fazla artış elde ettiğini göstermekte.

BNB Coin Yorum

Peki BNB Coin fiyatının 100 doların üzerine çıkması teknik analiz açısından tam olarak neye işaret ediyor? BNB/USD teknik analizine bakıldığında fiyatın 74 dolar seviyesinden sonra parabolik bir yükseliş yakaladığı ve 93 dolara kadar hızla ilerlediği görülmekte. Bu, hem 73 dolar ile 70 dolar arasının, hem de 93 dolar seviyesinin kritik destek olduğunu gösteriyor.

BNB Coin fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 104 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %41 yükseliş elde etti. BNB fiyatının böylesine sert bir yükselişten sonra düzeltme yaşaması beklense de 100 doların altına inilmedikçe bunun uzak bir ihtimal olduğu görülüyor.

BNB/USD Teknik Analizi

BNB fiyatı Fibonacci seviyelerine göre bundan sonra 112 dolar ile 127 dolar seviyelerinde zorlanabilir. Tabii ki 150 doların sunduğu psikolojik direnç de birçok BNB yatırımcısı için zorlu bir hedef olarak görülüyor. BNB fiyatı 73 doların altına kadar gerilemezse ciddi bir tehlike söz konusu değil ve fiyat bir süre 93 dolar ile 100 dolar arasında konsolidasyon yaşayabilir.

Uzmanların BNB Coin yorumlarına bakıldığında ise aslında birçok analistin bu yükselişin uzun vadede devam edeceğini düşündüğü görülmekte. Devamlı hacim rekorları kıran Binance‘in kripto parası BNB, borsa ayakta kalmaya devam ettikçe kullanım şansı elde edecek. Bu da her kripto para projesinde olduğu gibi talebi arttıracak.

Facebook Comments