Friday, February 23rd, 2024

BNB İşlem Sayısıyla Ethereum’u İkiye Katladı

Binance Coin’in son günlerdeki inanılmaz artışıyla tüm gözler bu coin’in üzerine çevrildi. Bu bağlamda, elinde 100,000 ve üzeri BNB bulunduran balinaların sayısı 26’dan 48’e yükseldi. Binance Smart Chain üzerindeki işlem sayısı, hızla yükselmeye devam ediyor. Görünen o ki BNB, Binance Smart Chain kullanımının artmasıyla çok büyük gelişim kaydetti.

Cüzdanında 100,000 veya daha üzeri BNB bulunduran balinaların sayısı son altı ayda %84,6 artış gösterdi. Santiment ekibinin paylaştığı veriye göre, geçtiğimiz 6 aylık sürede balinaların sayısı 26’dan 48’e çıktı.

Binance Coin (BNB) şimdi ise tüm zamanların en yüksek seviyesini yaparak 199 dolardan işlem görüyor. BNB’nin ilk yükselişinden hemen önce 100,000 ve üzeri BNB’ye sahip 26 adres vardı.

Binance Smart Chain Üzerindeki İşlem Sayısı Hızla Yükseliyor

Güncel bir analize göre, Binance Smart Chain üzerindeki işlem sayısının Ethereum’u aştığı gözlemlendi. Bununla birlikte, son 24 saatte Binance Smart Chain üzerinde 2,124 milyon işlem gerçekleştirilmiş. Bu oran son 24 saat baz alındığında Ethereum için 1,258 milyon işlem sayısı. Matematiksel olarak, Binance Smart Chain üzerindeki işlem sayısı Ethereum’un neredeyse iki katına çıktı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu önemli haberi Twitter’dan duyurdu.

BNB Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesiyle 199 Doları Gördü

Yüksek ağ etkinliği, BNB’nin bu seviyede artışları görmesinde en büyük etken olarak görünüyor. BNB dünün en düşük seviyesi 127 doları gördükten sonra %57 artışla ATH yaparak 199 doları gördü. BNB tarafından sergilenen bu inanılmaz artış hareketi merkeziyetsiz borsa PancakeSwap’taki artan işlem sayılarından kaynaklanıyor. Artışın bir nedeni de Binance IEO’larına katılım için BNB tutma şartı aranması. Bu, Binance Coin’deki yükselişin en önemli nedenlerinden biri olarak gösterilebilir.

Muhtemelen Binance Coin, Ethereum’a kıyasla düşük ücretlerle Binance Smart Chain üzerinde daha fazla dApp inşa etmeyi mümkün kıldığı için yıl boyunca gelişmeye devam edecektir. BNB güncel fiyatı 198 ABD Doları.

Facebook Comments