Saturday, April 20th, 2024

Bu şirket hisselerini geri alıyor!

Bu şirket hisselerini geri alıyor! KAP’a yaptığı açıklama ile paylarını geri aldığını duyurdu. Yapılan açıklama ve daha fazlası haberimizde…

Bu şirket hisselerini geri alıyor!

İndeks Bilgisayar hakkında;

1989 yılında “Türkiye’nin Bilişim Kaynağı” olma vizyonuyla kurulan Index AŞ, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren, Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri distribütörüdür. Index AŞ; güçlü yönetim kadrosu, dünyanın lider teknoloji markalarıyla kuvvetli ilişkileri, çok geniş ve katma değerli ürün portföyü, sağlam lojistik ve finansal yapısı ile sektörde 21 yıldır açık ara liderliğini koruyor. Index AŞ; Apple, HP, Lenovo, Oppo, OnePlus, Canon, LG, Microsoft, Intel, Asus, Acer, Epson, Western Digital, Sandisk, Kingston, Panasonic ve Netatmo gibi dünyanın lider teknoloji markalarını 8000’i aşkın iş ortağı ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor. Teknoloji sektöründe her zaman ilklerin öncüsü olan Index AŞ, “INDES” koduyla 2004 yılı haziran ayından bu yana BIST’te işlem görüyor. Index AŞ; yatırımcıları, paydaşları, iş ortakları ve çalışanları için değer yaratmaya; onlarla birlikte büyümeye ve güçlenmeye devam edecek.

KAP’a yapılan açıklamanın detayları;

Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Geri Alım İşleminin Niteliği
Diğer

Geri Alıma Konu Pay Miktarı
11.795

Ödenecek Azami Tutar (TL)
15.000.000

24.05.2018 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla açıklanan ve 23.03.2020 tarihinde güncellenen pay geri alım programına istinaden 20.08.2021 tarihinde yapılan alımlar tabloya eklenmiştir.

Mevcut program kapsamında 20 Ağustos 2021 tarihinde 11.795 adet pay geri alınmış ve Şirketimizin sahip olduğu INDES payları 770.465 adet’e ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %0,34)

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr

The post Bu şirket hisselerini geri alıyor! appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments