Sunday, April 14th, 2024

Bu şirkette milyonluk pay satım işlemi!

Payları Borsa İstanbul’da işlem göre bu şirkette milyonluk pay satım işlemi gerçekleşti. Hangi şirket? Payların tutarı ne kadar?

Şirkette milyonluk pay satım işlemi olan firma METEMTUR olarak açıklandı. METEMTUR tarafından KAP’a yapılan bildirimde 3,78-,3,86 fiyat aralığından toplam 369.500 TL nominal tutarlı işlem gerçekleştirildi. Satım işlemine konu olan payların değeri yaklaşık 1 milyon TL’ye tekabül ediyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamanın detaylarına göre şu bilgilere yer verildi.

19.08.2021 tarihinde Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat A.Ş. payları ile ilgili olarak 3.78-3.86 TL fiyat aralığından 369.500 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Metemtur Yatırım Enerji Turizm ve İnşaat A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 19.08.2021 tarihi itibariyle %0 olmuştur.

Satım yapan kişi : Şükrü Tuncer

Görevi : Yönetim Kurulu Üyesi

Metur hisse performansı

Metur Şirket hakkında

METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ, otel ve tatil köyü yönetimi ile uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket, Bodrum’da 212 oda ve 500 yatak kapasiteli Metemtur Tatil Köyü adında bir tatil kompleksine sahiptir. Kompleks restoranlar, fitness merkezleri, yüzme havuzları, saunalar, tenis kortları, özel bir plaj, mini club, alışveriş merkezi, disko, konferans odaları ve su sporları dahil dinlenme aktiviteleri gibi çeşitli rekreasyon ortamları sunmaktadır. METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ, Bodrum’da 76 konut inşaatını içeren Fugayaz Gündoğan Evleri adlı bir inşaat projesi ile ilgilenmektedir. Ayrıca, Şirket, Fuga Fine Times Holiday Village Resort’u 2003’ten beri Büyükhanlı Kardeşler Turizm Yatırım İnşaat ve Ticaret AŞ’ye kiralamaktadır ve İstanbul’da 2008’de bir spa merkezi kurmuştur. METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİNİN İstanbul’da bir irtibat bürosu vardır. Metemteks Grubu’nun bir parçasıdır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr

The post Bu şirkette milyonluk pay satım işlemi! appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments