Saturday, September 23rd, 2023

Bumblebee oyuncuları ve karakterleri kimlerdir ?

Bumblebee ABD’de çekilen ve bilimkurgu türündeki yapımlar arasından öne çıkan bir filmdir. Film şu an Netflix‘te de yer alıyor. Bumblebee, Transformers serisinin altıncı filmidir. Ayrıca bu filmde Bumblebee’nin sesini nasıl kaybettiğini görüyoruz.

Yeni Mortal Kombat filminin yayın tarihi değişti

Bumblebee konusu nedir ?

Film’de Bumblebee adındaki Transformers karakterine odaklanılıyor. Film daha önce spin-off (yan-ürün) olarak çekildi. Daha sonra çekimlere tekrar başlanarak seriye bir film olarak geldi. Cybertron gezegeninde iç savaşı kaybeden Optimus Prime liderliğindeki Autobot’lar gezegenden geri çekiliyor. Bumblebee bu sırada dünyaya bir üs kurması için gönderir. Bee o sırada tatbikat yapan bir askeri birliğin ortasına düşer. Oradan bir şekilde kaçmayı başaran Bee, yakınlarda bulunan Volkswagen Beetle‘ı tarayarak ona dönüşür. Ana karakter Charli Watson, hurdalıkta Bee’yi bulur ve olaylar burada başlar. Film 1980‘lerde geçiyor ve önceki filmlere göre daha az robot içeriyor.

Bumblebee oyuncuları

Travis Knight tarafından yönetilen filmin başrollerinde Hailee Steinfield, John Cena, Jorge Lendeborg Jr, John Ortiz, Jason Drucker ve Pamela Adlon yer aldı. Bumblebee karakterini ise yetenekli oyuncu Dylan O’Brien seslendirdi ve oynadı. Film ilk olarak 3 Aralık 2018’de Berlin‘de ilk gösterimini yaptı. Daha sonra 21 Aralık 2018’de ABD‘de ise beyaz perdeye girdi. Beyaz perdeye giren film dünya çapında 468 milyon dolar hasılat yaparak serinin en düşük hasılat yapan filmi oldu.

Bumblebee oyuncuları ve karakterleri:

Hailee Steinfeld – Charlie
Jorge Lendeborg Jr. – Memo
John Cena – Agent Burns
Jason Drucker – Otis
Pamela Adlon – Sally
Stephen Schneider – Ron
Ricardo Hoyos – Tripp
John Ortiz – Dr. Powell
Glynn Turman – General Whalen
Len Cariou – Uncle Hank
Kollin Holtz – Craig
Gracie Dzienny – Tina
Fred Dryer – Sheriff Lock
Isabelle Ellingson – Mean Girlfriend
Mika Kubo – Mean Girlfriend

The post Bumblebee oyuncuları ve karakterleri kimlerdir ? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments