Tuesday, April 16th, 2024

Cardano (ADA) fiyat analizi: Rekorlarla ilerleyen ADA’da olası hedefler

Geçtiğimiz haftalarda akıllı sözleşme için beklenen tarihin duyurulduğu ve Eylül ayında Alonzo hard fork’uyla bu özelliğin devreye alınacağı Cardano’da yükseliş devam ediyor.

Son günlerde her gün yeni rekorla ilerleyen Cardano (ADA), son bir ayda yüzde 150’ye yakın artış yaşadı. ADA, bugün ise 2.88 doları görerek 3 dolar sınırına yaklaştı. Fiyat, daha sonra bir miktar geri çekilse de ADA, TSİ 16.00’da 2.83 dolardan işlem görüyor.

ADA grafiğinde teknik değerlendirmeler, fiyatın geleceği konusunda hangi ipuçlarını veriyor?

ADA’da güncel görünüm şu şekilde:

Günlük grafikte oluşturduğu çanak formasyon kırılarak üstünde hacimli bir mum kapanışı gerçekleşti. Sırası ile takip edilecek hedefler aynı zamanda direnç seviyeleridir. 3.0311 – 3.3868 ve 3.7511 çanak formasyonun hedefi olarak takip edilebilir. Düzeltme hareketi gelir ise 2.47 ve 2.30 direnç-destek bölgesinden alım fırsatı takip edilebilir. Bu seviyenin altında mum kapanışı olur ise 1.87 seviyesine kadar düşüş görülebilir.

Cardano (ADA) grafiği

The post Cardano (ADA) fiyat analizi: Rekorlarla ilerleyen ADA’da olası hedefler appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments