Tuesday, January 31st, 2023

Cardano (ADA), Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’ın Radarına Girdi

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, daha önce Cardano (ADA) alım satımı yapmadığını belirtti. Novogratz, hiç işlem yapmadığı sadece birkaç kripto para birimi kaldığını söylerken ADA için ilginç ifadeler kullandı. Görünüşe göre başarılı iş insanı Novogratz, ADA ile yakından ilgileniyor.

Mike Novogratz Twitter Takipçileriyle Piyasa Değerlendirmesi Yaptı

New York merkezli finans kurumu Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter üzerinden kripto para piyasası durum değerlendirmesi yaptı. Novogratz, piyasadaki boğa koşusu ve toplam kripto para birimlerinin piyasa değeri ile ilgili birtakım sorulara yanıt aradı. Ayrıca bu soruların yanında Novogratz, Cardano’nun henüz işlem yapmadığı çok az sayıda kripto para biriminden biri olduğunu belirtti.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi lider kripto para birimleri bir tarafa konulduğunda, Mike Novogratz kripto para endüstrisini ilk kucaklayan başarılı iş insanlarından biridir. Buna nazaran merkezsiz finans alanında bazı isimlerin gerisinde kalmıştır.  ABD’li ünlü rapçi Lil Yachty, 2021 Ocak ayında yaptığı bir röportajında, Aave ve Chainlik gibi projelerin kripto para endüstrisinde sıçrama yapabileceğine inanıyor. Lil Yachty röportajın devamında şunları aktardı: “Bir de DeFi grubu var. Bu bağlamda, Aave (AAVE), Chainlink (LINK), Compound (COMP), yearn.finance (YFI), Uniswap (UNI) gibi kripto para birimleri önümüzdeki beş yıl içinde çok büyük yol katedebilir. “

Cardano Rallisi Yeni Boyut Kazandı

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Novogratz ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cardano (ADA) hakkında görüşme gerçekleştiren ikili durum değerlendirmesi yaptı. Cardano, 1 Mart Mary Hard Fork’u öncesi %84’lük bir sıçrama kaydetmişti. Şubat ayının sonlarında ise piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi oldu. Ancak şu an üçüncü sırayı Binance Coin’e kaptırmış durumda.

Facebook Comments