Tuesday, January 31st, 2023

Chainlink Analiz: LINK’te Önemli Seviyeler

Tüm kripto para birimleri ile birlikte Chainlink (LINK), haftanın başında ağır kayıplara uğradı ve düşüş baskısından kurtulamadı. Çarşamba günkü toparlanma aşamasının ardından düşüş ivmesi bir kez daha güçlendi ve LINK’i haftalık düşüşünü uzatmaya zorladı.

LINK Güncel Fiyat

Geride bıraktığımız haftada genel düşüşle birlikte 23,5 dolar bandına kadar gerileyen LINK bugünkü pozitif ivme ile birlikte yeniden 25 doların üzerine yükselmeyi başardı. Ancak bu noktada haftalık bazda LINK’in hala %26 düşüş yaşadığını unutmamak gerekiyor.

LINK Kritik Seviyeler

Analistlere göre Chainlink’te şu anda 23 dolar bandı önemli bir direnç olarak işlem görüyor. Bununla birlikte 23 doların altına doğru yapılacak bir düşüşün 20 dolarlık desteği çok önemli hale getireceği düşünülüyor. Eğer 20 doların altında bir kapanış olursa fiyatın daha düşük seviyeleri görebileceği düşünülüyor.

Bunun yanında 26 doların önemli bir direnç noktası olduğu düşünülüyor. 26 dolardan sonra ise 30 dolar güçlü bir direnç olarak karşımıza çıkıyor. Eğer piyasa kendisini toparlarsa LINK’in ilk hedefinin 26 dolar olacağı ve bu seviyeye verilecek tepkinin önemli olduğu ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak Chainlink‘te 26 ile 28 dolar aralığında güçlü bir direnç ve satış baskısının olabileceği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Ayrıca aşağı yönde de yine 23 dolar bandında güçlü bir satış baskısı bulunuyor.

Eğer LINK güçlü bir şekilde 28 doları geçebilirse 30 dolara doğru hızlı bir hamle yapılabilir ve 36,83 dolarlık rekor fiyata doğru grafik oluşmaya başlayabilir.

Facebook Comments