Monday, October 25th, 2021

Chainlink (LINK), THETA, DASH, OKB Teknik Analizi

Chainlik (LINK), zincir içi ölçümlere göre 24.6 dolar seviyesine düşebilir. THETA yükseliş trendine devam etmeden önce fiyat düzeltmesine gidebilir. Dash, satış baskısının etkisindeyken 203 dolar desteğine gerileyebilir. OKB 12 dolar seviyesinde reddedilmesinin akabinde güçlü bir toparlanma geçirdi.

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK) fiyatı mart ayında beklenen performansı gösteremedi. LINK fiyatı 24.6 dolarlık destek seviyesinden geri döndükten sonra yükseliş trendine girdi. Ancak LINK 28.6 dolarlık direnci kıramadı. Bu da devamında düşüşü getirdi. Müthiş Osilatör göstergesine göre LINK boğa desteğini kaybedebilir. Ayılar piyasa hakimiyetini ele almaya çalışırken RSI indikatörü 50 seviyesinin altına seyrederek aşağı yönlü hareketi işaret etti. Olası bir düşüşte öncelikli olarak 24.6 dolar desteği, devamında ise 23.1 destek seviyesi bulunuyor.

THETA

THETA, an itibarıyla rekor seviyelere yakın olsa da, teknik göstergeler kısa vadeli bir düşüş grafiği çiziyor. Müthiş Osilatör göstergesi, nötr seviyenin altına sarkabilir. Sinyal çizgisi, MACD çizgisinin üzerinde seyrediyor. Olası bir aşağı yönlü harekette ilk durak 11.6 dolar desteği olabilir. Devamındaki bir fiyat hareketinde THETA fiyatı 10.6 dolara, daha kötü bir senaryoda ise 9.05 dolara kadar gerileyebilir. Öte yandan, boğalar destek seviyesinde tutunursa THETA’nın yükseliş trendi korunabilir. THETA güçlü yükseliş trendini koruyabilirse muhtemel rekorlara ulaşabilir.

Dash (DASH)

4 saatlik grafik verilerine göre, Dash boğaları fiyat toparlanmasında önemli yol katetti. Ancak 219.1 dolar seviyesi henüz aşılmadı. MACD göstergesi düşüş eğilimini doğruluyor. OBV indikatörü, satın alma baskısı yetersizliğinin altını çizdi. Buna göre son 45 günden bu yana satın alma emirleri en düşük seviyesinde. Sonuç olarak Dash boğalarının 245.1 dolar direncinin üzerindeki bir ivmeyi kazanması oldukça zor görünüyor.

OKB

OKB fiyatı mart ayından itibaren serbest düşüşte. OKB, son 30 günde yaklaşık olarak %10 değer kaybetti. 12.1 dolarlık destek noktası fiyatı konsolide edebildi. Bunun devamında OKB fiyatı beş günlük güzel bir performans ortaya koydu. OKB 16.4 dolarlık direnç seviyesini kırmayı başardı. CMF indikatöründe de görüldüğü üzere piyasaya güçlü sermaye akışı girişi kaydedildi. OKB’nin 24 saatlik işlem hacmi 315 milyon doları aştı. Bu yükseliş, 18.3 dolarlık direnç noktası testini mümkün kılabilir.

Facebook Comments