Monday, October 25th, 2021

Chiliz (CHZ), Ravencoin (RVN), Dogecoin (DOGE) ve Storj Coin Yorumları

Kripto para piyasasının yaşadığı düşüş tahmin edildiği gibi geçici oldu ve başta Bitcoin (BTC) olmak üzere bütün kripto para piyasası yükselişe geçti. Bitcoin fiyatının yeniden 56.000 dolar üzerine çıkması ile yatırımcıların gözleri ise kısa süre önce rekor kıran kripto paralar CHZ, RVN, DOGE ve STORJ’a çevrildi.

CHZ Yorumları

CHZ fiyatı kısa süre içerisinde rekor bir yükseliş yakaladı ve 0,90 dolara kadar çıktı. Tüm zamanların rekorunu kırarak top 20 içerisine kadar yükselen CHZ, Real Madrid ile ilgili soyunma odasının amacına ulaşmaması nedeniyle ise düşüş yaşadı. Kilidi açılan tokenlerin CHZ fiyatını 0,48 dolara kadar çektiği görüldü.

CHZ fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 0,54 dolardan işlem görüyor ve yaşadığı parabolik yükselişe rağmen gelen alış baskısı ile 0,50 dolar desteğinde tutunmayı başardı. CHZ fiyatı son 24 saat içerisinde %7,4 yükseliş elde etti ve 0,62 dolar direncini kırdıktan sonra yeniden eski seviyelerine çıkabilir.

Ravencoin Düşüşü Sürüyor

Paribu kripto para borsasının tam anlamıyla kilitlenmesine sebep olan bir yükseliş yaşayan Ravencoin, tahmin edildiği gibi düzeltmeden geçiyor. RVN fiyatı 0,21 dolardan 0,13 dolara kadar çekilse de şimdi yeniden yükselmeye başladı.

RVN/USD işlem çiftinde dikkat edilecek direnç 0,21 dolar yani daha önceki rekor olarak görülüyor. Bunun kırılması durumunda ise RVN fiyatı tüm zamanların rekorunu kırıp keşif konumunda 0,50 dolara kadar ilerleyebilir.

DOGE, Elon Musk Sonrasında Toparlanamadı

Altcoin rallisini başlatan DOGE ise düşüş yaşamaya devam ediyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,054 dolardan alınıp satılan DOGE, 18. sırada bulunuyor. 1 yılda hala %2.964 yükseliş elde etmiş konumda olan DOGE fiyatı için 0,05 dolar seviyesinin altına inilmesi ise 0,0285 dolar desteğine çekilme yaşatabilir.

DOGE yatırımcıları için kritik direncin ise 0,069 dolar olduğu görülüyor. DOGE 0,069 doları kırabilirse 0,10 dolara kadar yükselme şansına sahip.

STORJ, Konsolidasyon Yaşıyor

Coinbase borsasının listeleme haberi ile tüm zamanların rekorunu kıran STORJ, hala önemli destek noktalarının üzerinde tutunmayı sürdürüyor.

STORJ, son 30 gün içerisinde %463 yükseliş elde etti ve parabolik rallisini devam ettirmekte. STORJ Coin, 2018 yılındaki rekorunu bile geride bırakarak 133. sıraya kadar gelse de 3,81 dolar ile rekorunu kırdı ve buradan sonra konsolidasyona geçti.

STORJ/USD işlem çiftinde önemli desteklerin ise sırasıyla 3 dolar, 2,65 dolar ve 2 dolar odluğu söylenebilir. Bunların kaybedilmesi yeniden 1 dolar bandına düşüşü hızlandıracaktır.

Facebook Comments