Sunday, October 17th, 2021

Chiliz (CHZ) Yorum: CHZ İnanılmaz Rakamlarla Mart Ayının Yıldızı Oldu

Chiliz (CHZ), Mart ayının yıldızı olmaya devam ediyor. CHZ token ve NFT hizmetiyle büyük ilgi gören CHZ, Mart ayında %1600 değer kazandı. Bu inanılmaz performansla birlikte, daha önce CHZ’lerini elden çıkaran birçok yatırımcı bu artışın akabinde CHZ’ye geri döndü.

Blockchain tabanlı spor platformu Chiliz (CHZ), binlerce altcoin arasından sıyrılarak patlama yarattı. Analiz verilerine göre CHZ fiyatı, ay başından bu yana yaklaşık olarak %1600 artış kaydetti. 0.94 dolar seviyelerine kadar tırmanan CHZ haberimizin hazırlandığı sırada 0.64 seviyelerin işlem görüyor. Chiliz fiyatı 0.94 dolarlık ATH’sinin ardından konsolidasyon döneminden geçiyor.

Chiliz (CHZ) Yalnızca İki Haftada %1650 Arttı

Lider kripto para birimi Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin akabinde bazı altcoinler de önemli seviyelere çıktı. Chiliz (CHZ) de bu altcoinlerden biri. Bazı analistlere göre, daha önce görmediğimiz bir “altcoin sezonu” yatırımcıları bekliyor olabilir. Bununla birlikte birtakım taraftar tokenleri yatırımcılarına oldukça iyi rakamlar kazandırdı. Chiliz; PSG, Barcelona, Galatasaray gibi dünya devi kulüpler de dahil olmak üzere çok sayıda taraftar tokeninin altyapısını oluşturan bir ekosisteme sahip.

Çoğu taraftar token, son haftalarda inanılmaz yükselişler kaydetti. Spor dünyasının en popüler kripto para birimi Chiliz söylentilere göre, hali hazırda çeşitli spor organizasyonlardan birçok kulüple görüşme halinde. Bu görüşmelerin olumlu sonuçlanması CHZ takipçilerini sevindirebilir.

Analistlerin NFT Vurgusu

Birçok eleştirmene göre, spor tokenlerinin başarısı kripto para endüstrisini kasıp kavuran NFT çılgınlığıyla geldi. NFT ilgisini NBA Top Shot etkinliğindeki katılımcı sayısına bakarak bile anlayabiliriz. Birçok analiste göre NFT satışlarına yoğun ilgi gösterilmesi, CHZ’ye yaradı. Ancak çoğu eleştirmen NFT’lerin gelecekte var olmayacağına inanıyor. Bu konuda Bitrefill eski CEO’su John Carvalho şunları aktardı: “NFT’yi açıklama çok zor çünkü NFT’ler tek başına bir anlam ifade etmiyor.”

Facebook Comments