Sunday, December 10th, 2023

Cindicator Coin Nasıl Alınır?

Cindicator (CND), yeni ekonominin yüksek belirsizlik koşullarında etkili kararlar almak için gerekli sosyal ve teknolojik altyapıyı sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımcıların sermayesinin geleneksel ve kripto piyasalarında verimli yönetimini kolaylaştırmak için bir Hibrit Zeka altyapısı oluşturmak için finansal analistlerin ve makine öğrenimi modellerinin bir sentezini sunar.

Cindicator (CND) Nedir?

Cindicator’ın ekosistemi; para birimi, hisse senedi ve kripto para birimi piyasalarına yayılan uzmanlığa sahip 50.000’den fazla finansal analistten oluşur. Bu analistlere projenin platformu üzerinden sorular sorulur ve cevapları ağırlıklandırılır ve makine öğrenimi kullanılarak değerlendirilir. Yapay zeka daha sonra Cindicator topluluğunun üyelerinin çeşitli işlem araçlarıyla yararlanabileceği pazar analizini formüle eder.

Topluluk üyeleri ve tahminciler, platformun uygulamasını kullanarak işlemlerini yönetir ve Cindicator şirketi, katkıda bulunanlara adil bir şekilde ödeme yapmak için varlık havuzunu ve fonları yönetir.

Cindicator’ın modeli iki ana bileşenden oluşmaktadır: İnsan analizi ve yapay zeka. Birlikte ele alındığında, Cindicator’ın yapay zekası, kullanıcılarına daha kesin tahminleri sağlamak için analistlerin tahminlerini işler. Özünde, Hybrid Intelligence, daha doğru piyasa analitiği sunmak için makine öğreniminin bilgi işlem gücüyle insanın entelektüel gücünden yararlanmaya çalışıyor.

Cindicator’ın yapay zekası ham verileri kendi makine öğrenimi modellerine işledikten sonra Cindicator token sahipleri Hybrid Intelligence’ın emeğinin meyvelerinden yararlanabilir. Bir topluluk üyesinin sahip olduğu Cindicator token sayısına bağlı olarak platformun analitik ürünlerine, göstergelerine, işlem sinyallerine ve derecelendirme sistemine erişebilir.

Cindicator’ın uygulaması 2015’ten beri kullanımda ve topluluk üyeleri, piyasa analitiğinden ve işlem botlarından aktif bir şekilde yararlanıyor.

CND Coin, CoinMarketCap verilerine göre 43,698,166 dolar işlem hacmi ile 453. sırada yer alıyor. Yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,0218 dolar ile işlem gören Cindicator Coin, Bitcoin karşısında da 0.0000003990 BTC ile işlem görüyo. Bu noktada Cindicator Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 803,398 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak Cindicator Coin tüm zamanlar rekorunu 23 Ocak 2018 tarihinde 0,3471 dolar ile kırarken dip seviyeyi de 16 Mart 2020 tarihinde 0,0022 dolar ile gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 2,000,000,005 CND coin bulunuyor ve CND coin’in toplam arzının 2,000,000,005 adet olduğu ifade ediliyor.

CND Coin Nereden Alınır?

CND Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

CND Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından CND coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) alarak CND işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments