Tuesday, April 16th, 2024

Coin Bureau Açıkladı: Şu An Bu 2 Altcoin Değerinin Çok Altında

Popüler kripto para analisti Coin Bureau, 539.000 abonesine yönelik yaptığı son yayınında kripto para sektöründe şu an hangi iki kripto paranın değerinin altında olduğunu vurguladı.

Kripto Para Piyasası Kızıla Boyandı

Kripto para piyasası sert bir düşüş yaşıyor ve klasik bir pazar günü düzeltmesi bütün piyasayı kızıla boyadı. Kripto para piyasasının yaşadığı bu düşüş Bitcoin’in son 24 saat içerisinde %4,1, Ethereum’un %3,4, BNB’nin %2,9, ADA’nın %5,1, DOT’un 5,6 ve UNI’nin %2,7 düşüş yaşamasına yol açtı.

Analist Coin Bureau ise şu an için gözünü ONE’a diktiğini vurguladı. Harmony (ONE) aslında birçok kripto para yatırımcısının yakından takip ettiği bir proje olarak biliniyor. Akıllı kontrat uyumuna sahip olan blockchain ağı, Ethereum ekosistemi ile de tamamen işbirliği içerisinde. 2018 yılında Dr. Stephen Tse tarafından geliştirilen ONE’ın Silikon Vadisi temelli olması da büyük bir etmen.

İlk Proje: ONE

Analist, kısa süre önce Binance Labs tarafından da 5,5 milyon dolarlık yatırım alan Harmony’nin aynı Cardano (ADA) gibi Ethereum rakiplerine katılabileceğini düşünüyor. Bunun Ethereum rakibi olmadığını ancak yine de Ethereum’un sorunlarından faydalandığını vurgulayan analist, Harmony’nin staking havuzunun da yükselişe katkı sağlayacağını vurguladı.

Harmony‘nin diğer kripto paraların aksine popüler bir kripto paranın blockchain ağının hard forku olmadığını da belirten Guy, Cosmo’nun SDK’sının kullanılmasının da önemli bir detay olduğunu ifade etti. Harmony ağın staking yapabilmek için en az 10.000 ONE elde edilmesi yani yaklaşık 1.100 dolar aktarılması gerekiyor. Analiste göre bu da önemli bir yatırım getirisi sunabilir.

İkinci Proje: DAO Maker (DAO)

Analist, ONE’dan sonra bir başka videosunda ise DAO Maker‘a (DAO) değindi. DAO son dönemde 9 dolara kadar yükselse de yaşadığı düzeltme ile yeniden 7 dolara geriledi.

DAO fiyatının ise 25 Mart tarihinde kullanıma açılacak PAD platformu sayesinde ciddi bir fiyatlanma elde etmesi mümkün. My Neighbour Alice ve buna benzer birçok projenin DAO tarafından piyasaya yayılması ve pazarlamasının yapılması, DAO projelerine yönelik ilgiyi arttırabilir.

DAO projelerine katılım için en az 500 DAO sahibi olma ve stake yapma zorunluluğu, DAO fiyatının uzun vadede 10 dolar ve üstünü görmesini sağlayabilir.

Not: Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR.

Facebook Comments