Tuesday, April 16th, 2024

Coin98 Coin Nasıl Alınır?

Coin98 ağının yerel kripto parası olan Coin98 Coin (C98), yardımcı görevleri ile birlikte yönetim token’ıdır.

Coin98 (C98) Nedir?

Coin98 (C98), kullanıcıların zincirler arası takasa, stake etme ve yield farming erişimine izin veren bir DeFi çözümüdür. Coin98 borsası, kendisini Ethereum, Binance Smart Chain, Solana ve Tron dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli blok zincirlerinde varlıkları destekleyen çok zincirli bir likidite toplayıcısı olarak tanımlıyor.

Coin98 teklifleri arasında hem mobil hem de masaüstü platformlarında 20’i aşkın ağı destekleyen bir cüzdana sahiptir. Coin98 ekibinin yol haritası, bir blok zinciri analiz platformu, borç verme ve ödünç alma platformu, bir megafarm, bir türev piyasa ve bir NFT pazarı yeri geliştirme planları yer alıyor. Temmuz 2021’de Coin98 bir Binance Launchpad projesiydi.

Coin98, desteklediği çok sayıda blok zinciri nedeniyle benzersiz bir projedir. Bu projenin kurucuları arasında THORChain, Band Protocol ve Aplha Finance’in ilk yatırımcısı Thanh Le ve Vinh The Ngyuyen bulunmaktadır. Khiem Dang, aynı zamanda Kytek Software’in kurucu ortağıdır.

C98 Coin; Ethereum, Binance Smart Chain ve Solana’da desteklenir. C98; ERC-20, BEP-20 ve SPL’de opere edilebilir.

C98 Coin Nereden Alınır?

C98 Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. C98 Coin; Binance platformunda C98/BTC, C98/BNB, C98/BUSD ve C98/USDT paritelerinde işlem görüyor. C98 Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 1.14 dolardan alım satım işlemi görüyor.

C98 Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de C98 Coin satın alabilirsiniz. C98/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. C98/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından C98 Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Facebook Comments