Sunday, April 21st, 2024

COVER Protocol Coin Nasıl Alınır?

COVER Protocol kendisini, eşler arası kapsam piyasası olarak tanımlıyor. Know Your Customer protokollerine ihtiyaç duyulmayan bir uygulama olan Cover Protocol, eşler arası işlemlere izin veren Blockchain tabanlı bir platformdur.

COVER Protocol (COVER) Nedir?

COVER Protocol, Yearn.finance’in başındaki isim olan Andre Cronje’nin platformun danışmanı olarak görev yapıyor olması sebebiyle de dikkatleri çekiyor.

Cover Protocol kullanıcılarına piyasa verimliliği vaat ediyor. Kapsam için bir talep olduğunda COVER Protocol piyasa yapıcıları talebin ihtiyacını karşılamaya teşvik eder. Aynı zamanda piyasanın, teminat primini belirlemesine izin veriyor.

Ayrıca ölçeklenebilir bir protokol olan Cover, pooled staking yerine bağımsız olması nedeniyle diğer protokollerden farklı olduğunu ifade ediyor. Ayrıca Cover kullanıcıları ihtiyaçları olduğu zaman ERC-20 token’larını Balancer ve Uniswap token’ları ile değiştirebiliyor.

Buna ek olarak Cover, merkezsiz bir proje olması ile de dikkat çekiyor. COVER Protocol’ün akıllı sözleşmeleri denetlenecek, dağıtılacak ve Ethereum blok zincirinde doğrulanacak ve kapsamı tamamen sansüre dirençli ve açık hale getireceği ifade ediliyor.

Öte yandan Cover Protocol, akıllı sözleşmeler ve kripto dışında her şeyi teminat altına almanıza izin verir. Kapsam satın almak isteyenler, teminat sağlamaya istekli insanlar olduğu sürece bunu yapabilirler.

COVER, projenin yerel token’ı olarak hizmet veriyor ve proje için yönetim token’ı olarak değerlendiriliyor. Ayrıca proje shield mining’i destekliyor. Cover için her bir likidite sağlayıcısı çeşitli ödüller kazanıyor. Ayrıca COVER token sahipleri talepleri onaylayarak ya da geçersiz kılarak talep yönetimi sürecinde hayati bir rol oynuyor.

COVER coin, CoinMarketCap verilerine göre 66,900,396 dolar işlem hacmi ile 346. sırada yer alıyor. Yazının kaleme alındığı an itibariyle 1.117 dolar ile işlem gören COVER Protocol Coin, Bitcoin karşısında da 0.02242 BTC ile işlem görüyor. Bu noktada COVER Protocol Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 8,309,926 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak COVER Coin tüm zamanlar rekorunu 17 Şubat 2021 tarihinde 1.681 dolar ile kırarken dip seviyeyi de 5 Ocak 2021 tarihinde 237 dolar ile gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 59,514 COVER Coin bulunuyor ve COVER Coin’in toplam arzının 70,200 olduğu ifade ediliyor.

COVER Coin Nereden Alınır?

COVER Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

Bread Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından COVER Coin’in işlem gördüğü Ethereum (ETH) alarak COVER işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments