Sunday, April 14th, 2024

Dev Kripto Para Borsası, İtalya Serie A Liginin Resmi Sponsoru Oldu

Dev kripto para borsası Crypto.com, İtalya Serie A futbol liginin resmi sponsoru oldu. Daha önce Serie A liginin Coppa Italia kupasında boy gösteren Crypto.com, yeni bir anlaşma ile birinci ligin tüm maçlarında yer alacak.

Crypto.com, Bir Kilometre Taşını Daha Geride Bıraktı

Avrupa futbolunun en önemli spor organizasyonlarından İtalya Serie A futbol ligi, Cyrpto.com ile anlaştığını duyurdu. Yapılan açıklamada teknolojinin futbol sektörüne entegrasyonu amacıyla bu adımın atıldığı belirtildi. Platform, dev ligin futbol yarışında “ayın golü” ve daha birçok an için Crypto.com ile çok yıllı bir ortaklık kurdu. Crypto.com, geçtiğimiz mayıs ayında Coppa Italia kupasında yer almış ve turnuva için NFT hizmeti sunmuştu.

Borsa, yeni ortaklığın sonucu olarak daha fazla NFT koleksiyonu piyasaya sürmeyi planlıyor. Serie A CEO’su Luigi De Siervo, yeni ortaklığı şöyle değerlendirdi:

Teknoloji ve yenilik yoluyla taraftarlarla daha fazla yakınlaşma imkanı bulacağız.

CEO’nun açıklamalarının yanı sıra önümüzdeki dönemde taraftar katılımını teşvik etmek için daha fazla ticari ve pazarlama girişimi adımları atacaklarının sinyallerini verdi.

Spor Sektörü ile Kripto Sektörünün Entegrasyonu

Kripto ve blok zinciri firmaları, birçok borsa, amatör ve profesyonel ekiplerle ortak çalışmalarına hız kazandırırken spor alanında inanılmaz bir genişleme görüldü. Temmuz ayında Crypto.com, Ultime Fighting Championship (UFC) ile 10 yıllık 175 milyon dolarlık bir ortaklık duyurdu. Anlaşmaya göre Crypto.com markası giysilerde maç alanında boy gösterecek. Dev kripto para alım satım platformu ayrıca yarış serisinin resmi kripto para sponsoru ve NFT ortağı olarak Formula 1 ile anlaşma sağlamıştı.

Yakın dönemde Socios.com, Arjantin futbol liginin resmi sponsoru olduğunu açıklamıştı. Bu ortaklık ile ağını genişleten Socios, çalışmalarına son hız devam ediyor.

Facebook Comments