Sunday, December 10th, 2023

Dışişleri Bakanı’ndan gündemdeki fotoğraf ile ilgili açıklama

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile çekilen fotoğrafının sosyal medyada paylaşılmasıyla ilgili olarak Bakan Çavuşoğlu Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Çavuşoğlu, “Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’i tanımıyorum. Şahsın sosyal medyada dolaşan fotoğrafı; 26 Aralık 2019’da Kocaeli Mv. Saffet Sancaklı’nın oğlu Mert Sancaklı’ya verdiğimiz randevuya eşlik ettiği ziyarette çekilmiştir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımla sunarım” açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin konuştuğu yerli kripto para borsası Thodex ile ilgili son dakika haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Şirketin CEO’sunun yurtdışına çıktığı ve Twitter hesabını kapattığı ileri sürülürken Instagram’daki paylaşımlarını silmesi de dikkat çekti. 2 milyar dolarlık bir vurgunun yapıldığı iddiası ise sosyal medyada konuşulmaya başlanan CEO, öte yandan mağdurlardan gelen suç duyuruları ile de gündemde.

Bunun yanı sıra Dışişleri Bakanı ile fotoğrafı ile de gündem olan CEO hakkında Çavuşoğlu’ndan beklenen açıklama geldi. Bakan, Faruk Fatih Özer’i tanımadığını ifade etti.

The post Dışişleri Bakanı’ndan gündemdeki fotoğraf ile ilgili açıklama appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments