Tuesday, April 16th, 2024

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) analizi: Önemli fiyat noktaları

Dogecoin

Orta ve uzun vadede alçalan takoz formasyonun kırılması ile kısa vadede yeni bir yüksek seviye ile yükseliş trendi başlamıştı ancak güçlü direnç bölgesi olarak belirttiğimiz 0.23314 seviyesi yukarı yönlü kırılıp üstünde fiyat hareketi oluşturamadı. Bu seviyenin üstünde kalıcı bir fiyat hareketi görürsek orta vadede de yükseliş trendi başladı ve kısa vadedeki trendi onayladı diyebiliriz. 0.16490 seviyesinin altında mum kapanışı görürsek orta ve uzun vadedeki düşüş trendini onaylayarak devam ediyor diyebiliriz. Düşüşlerde 0.17873 ve 0.16490 ana destek bölgesinden alım fırsatı takip edilebilir.

Dogecoin grafiği

Shiba Inu

Orta ve uzun vadede alçalan takoz formasyonunun içinde düşüş trendini devam ettiren fiyat hareketimizde 616 sats ile 559 sats ana desteğini takip ediyoruz. Destek seviyesine yakın fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde 700 sats üstünde kalıcı bir fiyat hareketi görürsek kısa vadede yükseliş trendi de başlar. 559 sats altında fiyat hareketi oluşur ise orta ve uzun vadedeki düşüş trendini onaylar ve devam eder. Yükselişlerde 816 sats direnci de çok önemli bu seviye kırılır ve üstünde fiyat hareketi görürsek orta vadede yükseliş trendi başlayabilir.

Shiba Inu grafiği

The post Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) analizi: Önemli fiyat noktaları appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments