Saturday, April 20th, 2024

Dogecoin ve Shiba Inu analizi: Beklenen hareket için izlenecek seviyeler

Dogecoin

Orta uzun vadede dikdörtgen formasyon içersinde fiyat hareketine devam eden grafiğimizde aynı zamanda formasyon içinde Harmonik BAT Pattern oluşumu tamamlandı ve son yaptığı düşüş hareketi ile 1. hedefini aldı. Satış baskısı devam eder ise 0.20326 seviyesinde 2. hedefini alacak olan grafiğimizde 0.19364 seviyesinin altında mum kapanışı olmaz ise yükseliş trendi devam eder. Ana direnç bölgesi olarak 0.27450 ile 0.29000 bölgesi takip edilmeli. Bu bölgenin üstünde fiyat hareketi görürsek 0.35500 seviyelerine kadar yükseliş gözlemlenebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat

Shiba Inu

Günlük grafikte alçalan takoz formasyonu kırılıp üstünde mum kapanışı yaptı. Hacimli bir kırılım oldu ve tekrar throw back hareketi ile test edilen formasyon 686 sats seviyelerinden destek görerek yükseliş hareketini başlatabilir. Destek seviyemizden desteğini alarak yükseliş hareketi başlar ise 816 sats ve 933 sats seviyelerindeki dirençler takip edilebilir. 551 sast ana destek seviyesinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder.

Shiba Inu grafiği, 4 saat

The post Dogecoin ve Shiba Inu analizi: Beklenen hareket için izlenecek seviyeler appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments