Friday, April 19th, 2024

Ekart Inu Rallisi: İlk Yatırımcılar Zengin Olabilir Mi?

Teknolojiye ilgi duyan insanlar giderek daha fazla şekilde kripto para dünyasına katılıyor. Özellikle pandemi başladıktan sonra büyük artışlar yaşandı. Ancak yapılan açıklamalara göre, piyasaya sürülen tüm para birimleri, Ekart INU’nun sadece birkaç hafta içinde kazandığı kadar takipçi kazanmıyor. Ekart Inu’nun verdiği tüm sözleri tuttuğu ve bu sebeple insanların projeye güvendikleri ifade ediliyor. Lansmanından yalnızca 1 hafta sonra Ekart INU’da 100.000’den fazla hesap sahibi bulunuyordu. Bu da Ethereum CEO’su Vitalik Buterin’in Covid fonu ile ilişki kurmak gibi bir stratejik hamle yapmasını sağladı.

Bu büyük başarıdan kısa bir süre sonra Ekart INU, yakın zamanda büyük miktarlarda EKARTINU token’ı satın alan yaklaşık 45 kripto balinasına tanık oldu. Raporlar ayrıca 45 balina hesabının 100 milyon değerinde EKARTINU tokenine sahip olduğunu ve tüm bu işlemlerin neredeyse aynı anda yapıldığını iddia ediyor.

İstatistiksel olarak yapılan açıklamalara göre Ekart Inu’nun önemli bir başarı kaydettiği ifade ediliyor. Yapılan açıklamalarda, daha önce 22 gün gibi kısa bir sürede bir token satışı sırasında bu kadar büyük ilgi çeken çok az sayıda token olduğu ifade ediliyor. Ayrıca Ekart Inu’nun işlem geçmişi incelenecek olursa, 100 bin dolardan 30 milyon dolara kadar olan işlemler gözlemlenebilir.

Ekart INU bugün 250 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı. Bu yıl 14 Ağustos’ta ön satış aşaması 2’ye başlayan Ekart inu token’ları değer kazandı. Piyasaya göre, token’lar 0,0000001 dolardan şu anki 0,00001 dolar değerlerine yükseldi ve 10 kat artış yaşanmış oldu. Ekart Inu token’ların %80’ini yakıp geri kalanını dağıttıklarını açıkladılar.

Ekart INU, insanların güveniyle desteklenen ve beslenen mükemmel bir mükemmellik örneği olarak nitelendiriliyor. Platformun şu anda 300 binden fazla hesap sahibi bulunuyor ve piyasaya sürülmesine sadece birkaç hafta kaldı. Telegram kanalında ise 180.000’den fazla üye bulunuyor.

Ekart INU, e-ticaret endüstrisinde bir devrim getirme vizyonuyla türünün ilk örneği olarak nitelendiriliyor. Kripto para birimini kullanarak yatırım yapabileceğiniz ve satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir konsept sunan ilk e-ticaret platformudur.

Ekip, e-ticaret portalları üzerinden kripto para birimi kullanma girişimi ile yola çıktı. Yani temelde Ekart INU’da alabilir, satabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Aynı inisiyatifle, piyasa üzerinden bir e-ticaret portalı başlatmayı ve çevrimiçi ticaret için ödeme olarak Ekart Inu’yu kullanmayı teklif ediyorlar.

Orijinal kaynaklara göre, 45 kripto balinasının 100 milyon dolar değerindeki EKARTINU tokenlerini satın aldığı doğrulandı ki bu Ekart Inu için büyük bir kazanç.

Ekart Inu ile ilgili 2,9 milyon, 2.7 milyon, 2.4 milyon, 1.5 milyon, 530.000’lik işlemleri ve fazlasını buradan görebilirsiniz: https://polygonscan.com/tx/0x843cd4c300d386633c7ace1a8d2571bdbe0393b3d65834fa2e0bdd01400ef296

Ekart Inu Nereden Alınır?

Ekart Inu ve olasılıkları hakkında güçlü bir anlayışa sahip olduğu için, kaynakların tokene nasıl yönlendirileceği oldukça önemli. İlk olarak, girişiminizle çalışmak için Ekart resmi sitesinde bir hesap açmanız gerekecek. En iyi borsa platformlarının önemli bir kısmı Ekart Inu için işlem sunacak, ancak token şu anda satış öncesi II. aşamasında olduğu için alım satımların büyük bir kısmında listeleme için biraz yatırım gerektirebilir.

En iyi kripto balinalarının Ekart Inu tokenine kaynak yatırdığını tespit edildi. Genel olarak bakıldığında proje, Ekart Inu’nun tüm Inu’ların en iyi kripto token’ı olduğuna güveniyor. Ekart Inu bir Inu token’ı olarak başladığından, çok sayıda şüpheci, kriptonun diğer kripto token’larının başarısına asla ulaşamayacağını ifade ediyor. Bununla birlikte kripto piyasası başka bir boğa koşusuna hazırlanırken ve Ekart Inu başka kullanım durumları ekledikçe, bu tokenin finansal destekçiler için olağanüstü getiriler elde edebileceği çok olasılık var. Bu nedenle şu anda Ekart Inu’ya yatırım yapmayı tercih ederseniz, Ekart Inu’da minimum taban tutarı sadece 50 dolar olacak şekilde satın alım yapabilirsiniz.

Projenin adresi: https://polygonscan.com/token/0xd2e1cd904d1903c3746fa4bdf02e3dcd01c4548c

Ekart Inu Neden Popüler?

Ekart INU, minimum işlem ücretleri ile ve herhangi bir finansal sınır, aracı veya can sıkıcı bürokratik rutin olmadan küresel pazarda türünün tek örneği ürün olduğunu iddia ediyor. Projenin e-ticareti yepyeni bir düzeye taşıyacak kendi ekonomik eko sistemini oluşturmak için dünyanın her yerinden üreticileri bir araya getirileceği ifade ediliyor.

Proje konuyla ilgili açıklamalarında, “Ekart INU, perakende ve e-ticaret sektöründe bir devrim olacak, aynı anda sorunsuz bir şekilde satın alıp yatırım yapabileceğiniz bir platform olacak.” sözlerini kullanıyor.

Ekart INU, mutlak token’ların %80’ini tükettiğini iddia eden gezegendeki ilk şirket. Kalan %20’lik stoktan; %2 COVID yardım fonuna, %2 airdrop’lara ve web tabanlı medya anlaşmalarına için verilecektir. Kalanın %6’sı ödüller için ve %10’u 4 aşamaya ayrılacak.

Modelleri, anlaşmayı stratejik bir fiyat artışı yoluyla kapsadığı için çok büyük yatırımcıları desteklemiyorlar. Onların temel odak noktası, yatırım borsası altında devam eden istikrarsız fiyat modelini dizginlemek ve büyük miktarlarda yatırım yapan ve piyasadaki fiyatı manipüle eden bu tür yatırımcılardan kurtulmak.

Buna ek olarak Ekart Inu, müşterilerinin güvenine ve inancına dayanan bir Şirket olduklarını beyan ediyor. Pazarın doğrudan kontrolünü, müşterilere ve kullanıcılara bırakmayı hedefliyorlar.

Websiteleri: ekartinu.com | ekartinu.global | ekart.global

Yarışma: https://www.ekartinu.com/contest

Sosyal Medya: Reddit | Twitter | Telegram | Bitcointalk

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments