Sunday, August 7th, 2022

EOS Yorum: EOS Fiyatı İçin Asıl Hedef Neresi?

Bitcoin (BTC) ve Dogecoin (DOGE) fiyatları ile başlayan yükseliş, diğer altcoinler ile devam ediyor. Lider kripto para birimi 33.342 dolar seviyesinde tutunmaya çalışırken EOS son 24 saat içerisinde en çok dikkat çeken kripto para birimlerinden birisi oldu.

EOS Yorumları

EOS yorumlarına bakıldığında aslında Grayscale cephesinden gelen haberin olumlu bir etki yarattığı görülüyor. Toplam piyasa değerine göre en büyük 18. kripto para birimi konumundaki EOS bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2,92 dolardan işlem görüyor ve asında değer kaybı yaşadı.

Son 24 saat içerisinde EOS fiyatı %2,1 düşüş yaşasa da 7 günlük grafikte %8,1’lik bir yükseliş olduğu görülüyor. EOS’un yanı sıra Aave ve Uniswap projelerini de kapsayan bir müjdeli haber aslında yükselişin arkasındaki temel sebep olabilir.

Grayscale’den EOS İçin İyi Haber

Dünyanın en büyük kripto para yatırım fonlarından Grayscale, önde gelen üç kripto para birimi için özel bir tröst açabileceğini belirtti. Grayscale tarafından yapılan açıklamada Aave, Uniswap ve EOS fonlarının kurulması için resmi başvuruların da yapıldığı belirtildi. Bu da hafta başından beri devam eden EOS, UNI ve AAVE fiyatlarının yükselişinin temelini oluşturmakta.

EOS fiyatı için kritik seviyenin ise 3 dolar psikolojik direnci olduğu söylenebilir. Daha önce 3 doların üzerinde kapanış yaptığında önemli bir yükseliş ivmesi yakalayıp 3,50 doları zorlayan EOS, 4 dolara kadar herhangi bir direnç olmadan yükselebilir.

EOS/USD işlem çifti için Fibonacci seviyelerine göre kritik asıl direnç ise 4,32 dolar ile 5,11 dolar olarak ön plana çıkıyor. EOS yatırımcılarının gelen iyi habere rağmen yaşanan düşüş karşısında ise 2,66 doları dikkatle izlemeleri gerekiyor. 2,66 dolar desteği orta vadede kritik bir rol oynayacaktır.

Facebook Comments