Monday, May 23rd, 2022

Ethereum’da Artış Bekleyen Analist, Bu 5 Coin’in de ETH’u İzleyeceğini Düşünüyor

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) bugün 1,476 dolar ile yeni bir tüm zamanlar rekoruna imza attı. Her ne kadar sonrasında bir reddetme ile düzeltme hareketi başlamış olsa da bu durum birçok analist için pozitif sinyal olarak nitelendiriliyor.

Ethereum ve Altcoin Sezonu

Piyasanın popüler kripto yatırımcısı Raoul Pal Ethereum ile ilgili yaptığı açıklamalarda, yakın zamanda bir altcoin rallisinin başlayacağını ve ETH’un da bu altcoin rallisine liderlik edeceğini dile getirdi. Önümüzdeki günlerde herkesin kazanacağını dile getiren Pal, “Bu noktada ve bir süre için daha ETH liderlik edecek, altcoin’ler ETH’u takip edecek ve Bitcoin yükselmeye devam edecek. Herkes kazanacak.” ifadelerini kullandı.

Pal, takipçilerine yaptığı açıklamalarda “FUD’nin tadını çıkarın, açık fikirli bir şekilde yatırım yapın, ancak üstel bir boğa piyasasında herkes sizi korkutmak istiyor. Gerçekten kolay değil.” açıklamasını yaptı.

“Ethereum Büyük Bir Yükselişin Eşiğinde”

Piyasanın popüler analistlerinden Cred, ETH ile ilgili yaptığı son açıklamasında ETH’nin büyük bir yükselişin başlangıcında olduğuna inandığını ve DeFi piyasasının da piyasa hacmi bakımından en büyük altcoin’i takip edeceğini dile getirdi.

Şu an için 5 kripto para birimini takip ettiğini dile getiren popüler analist, UniSwap (UNI), SushiSwap (SUSHI), Chainlink (LINK), Polkadot (DOT) ve AAVE token’larını takipte olduğunu dile getirdi.

Bitcoin Fiyatı

Analistler bir altcoin sezonunun başlaması için öncelikle Bitcoin’in ciddi bir düzeltme yapması gerektiğini ve sonrasında konsolide olması gerektiğini ifade ediyordu. Mevcut görünüm değerlendirildiğinde Bitcoin’in geçtiğimiz hafta derin bir düzeltme yaptığını ve şu anda konsolidasyon sürecinde olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla bir altcoin sezonunun yakın zamanda başlayabileceği ifade ediliyor.

Facebook Comments