Friday, October 22nd, 2021

Ethereum tarihi rekor kırdı: 2 bin doları geçti!

Piyasa değeri açısından en önemli ikinci kripto para birimi olarak görülen Ethereum bugün tarihi bir rekor kırdı. Ether fiyatları son 24 saatte yüzde 5’e yakın bir artış sayesinde 2 bin doları geçti.

Gün içerisinde kripto para birimleri ciddi bir değer artışı ile dikkat çekti. Bitcoin yeniden rekora koşarak fiyatlarını 60 bin bandına çekerek yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Ethereum ise ilk defa bu kadar yüksek değerler görerek herkesi şaşırttı.

Bitcoin yenide rekora koşuyor: 60 bin doları aştı

Ethereum tarihi rekorla yatırımcılarını sevindirdi

Gece saatlerinden bu yana hareketli bir tablo çizen Ethereum grafiği 2 Nisan saat 10:25 itibariyle 2 bin dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 231,49 bin dolar olan popüler kripto para birimi, şu anda 115,30M arza sahip. Son 24 saatteki piyasa hacmi ise 32,97 bin dolara ulaşmış durumda.

Ethereum
Ethereum 2 bin doları geçerek tarihi bir rekora imza attı.

Ethereum’un hızlı yükselişinin sebebi ise dünyaca ünlü finansal hizmet şirketi Visa’nın kripto para ticaretine gireceğine yönelik açıklamalardan hemen sonra geldi. Hafta başında Visa, kripto para birimlerinin, kendi ödeme ağında işlem gerçekleştirmesini sağlamak için Ethereum Blockchain’e dayalı bir proje başlatmak istediğini duyurdu.

Visa’nın açıklamaları yatırımcıları Ethereum’a yönlendirdi. Öte yandan Paskalya haftasına girilmesi ile beraber piyasadaki birçok kripto parada hareketlenme yaşandı. Bu hareketli grafiklerden Ether de payına düşeni aldı.

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

The post Ethereum tarihi rekor kırdı: 2 bin doları geçti! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments