Sunday, April 14th, 2024

“Fenerbahçe, Paribu ile anlaştı” iddiası: Yılda 200 milyon TL

Fenerbahçe’nin taraftar token’ından kulübe çok büyük bir kaynak akışı sağlanacağı ortaya çıktı. Uzun zamandır bu konuda sessiz ve derinden ilerleyen Sarı Lacivertliler, artık noktayı koyuyor.

İki borsa arasında büyük çekişme

Ajansspor’dan Ceyhun Kuburlu’nun haberine göre Fenerbahçe; taraftar token konusunda Paribu borsasıyla anlaşmaya vardı. Haberede, Paribu’nun yanında Bitci borsasının da teklif yaptığı ancak son kararın Paribu yönünde olduğu belirtildi.

Bitci’nin teklifi 2 katıydı ama…

İddialar Bitci.com’un Paribu’ya oranla iki kat teklif verdiği yönünde… Bitçi Fenerbahçe’ye yıllık 400 milyon TL önerirken, Paribu’nun aynı zaman dilimi için önerdiği rakam 200 milyon TL’ydi. Buna rağmen Ali Koç ve yönetimi Paribu borsasında karar kıldı.

Başkan Koç, hafta sonu düzenlenen Divan Kurulu toplantısında, 10 gün içinde taraftar token’ın çıkacağını ve bu konuda çok ciddi bir gelir beklediklerini söylemişti. Koç, “Her şeyi inceledik. Ne kadar iyi etmişiz de bekledik. Bekledikçe teklifler daha cazip hale geldi. Herkes Fenerbahçe’yi bekliyor.” demişti.

The post “Fenerbahçe, Paribu ile anlaştı” iddiası: Yılda 200 milyon TL appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments