Sunday, April 14th, 2024

Fenerbahçe Token nasıl alınır? Ön satış süreci ve fiyat bilgisi

Fenerbahçe, aylardır beklenen token’ını resmen açıkladı. Sarı-Lacivertli kulüp, token için kripto para borsası Paribu ile anlaşma sağladı. FB kısa adıyla piyasaya çıkacak olan token’ın satış detayları da verildi.

Fenerbahçe token nasıl alınır? Bunun için Paribu tarafından açıklanan şu 5 adımı tamamlamak gerekiyor:

1. Paribu mobil uygulamasını indirin ya da Paribu web sitesine girin.
2. “Üye Ol” butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girerek üye olun.
3. “Ayarlar” butonundan kimlik doğrulamanızı tamamlayın.
4. Cüzdan sekmesine tıklayarak Paribu hesabınıza TL yatırın.
5. Satış periyotları başladığında talep oluşturabilirsiniz.

Ne zaman alınabilecek? Fiyat 15 ve 30 TL

Fenerbahçe Token için kullanıcılar, 9 Ağustos 2021 saat 09.00 ile 12 Ağustos 2021 saat 18.00 arasında Paribu üzerinden alım talebinde bulunabilecekler. Talebin ardından token’ı Seçenek 2 ile alan yatırımcıların token’ları, Paribu hesabına 13 Ağustos 2021 00:00 itibari ile tanımlanacak. Seçenek 1 ile alınan token’lar ise 15 Mayıs 2022’den itibaren kullanılabilecek. Seçenek 2’de satış fiyatı 1 token için 30 TL, Seçenek 1’de ise 15 TL olarak belirlendi.

Kullanıcılar, Fenerbahçe token için çekim işlemleri açıldıktan sonra token’larını dilerlerse ERC-20’yi destekleyen cüzdanlarda saklayabilecekler. Kilitli olmayan tüm token’lar bu cüzdanlara aktarılabilecek.

The post Fenerbahçe Token nasıl alınır? Ön satış süreci ve fiyat bilgisi appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments