Thursday, April 18th, 2024

Fenerbahçe Token Satışı Başladı ve Kilitsiz Token Satışı 30 Saniyede Bitti!

Günlerdir beklenen Fenerbahçe token satışı bugün başladı ve 30 saniyede kilitsiz token satışı bitti. Paribu ile ortak yapılan resmi basın açıklamasına göre isteyenler 9 ile 12 Ağustos arasında Fenerbahçe token alım talebinde bulunabilecek.

Fenerbahçe Token Nasıl Alınır?

Fenerbahçe Token, Türk kripto para borsası Paribu ile yapılan anlaşma sonucunda piyasaya sürüldü. Yapılan açıklamalara göre kilitsiz token satışı sona erdi ve artık kullanıcılar kilitli token satışından faydalanabiliyor.

Fenerbahçe token alabilmek için kullanıcının öncelikle Paribu’ya üye olması gerekiyor ve ardından kimlik doğrulamasını tamamlaması gerekiyor. Daha sonra Paribu hesabına TL yatırılmasının ardından Fenerbahçe token alımı gerçekleşebilir.

Yapılan açıklamalara göre Fenerbahçe coin toplam arzı 190.700.000 adet olacak ve 25 yıl içinde tüm coin arzının piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fenerbahçe Başkanı Ali koç konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda birçok imza attıklarını ancak Paribu ile atılan imzanın çok önemli olduğunu ve 25 yıllık bir anlaşma olduğunu dile getirdi.

Facebook Comments