Saturday, September 23rd, 2023

Ünlü şarkıcı Fornite dünyasına katılıyor

Çıktığı dönemden beri adından sıkça söz ettiren Fortnite’a bir yenilik daha geliyor. Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Bruno Mars, oyun içi bir dans ile battle royale dünyasına giriş yapıyor.

Bruno Mars, Fortnite’ın sanal dünyasına giren pek çok ünlüden bir tanesi. Daha önce de Marvel karaktleri gibi pek çok önemli kişiliği evrenine katan Fortnite, bu sefer ünlü şarkıcı Bruno Mars’ı battle royale’a aktaracak.

Fortnite’ın 6. sezon fragmanına Russo Kardeşler imzası

Yarın erişime açılacak

Bugün, geliştirici Epic Games, Fortnite için şarkıcının “Leave the Door Open” şarkısına odaklanacak bir çalışması olduğunu açıkladı. Söz konusu çalışma yeni bir Mars emote (oyun içi bir dans) olacak. Türkiye için 3 Nisan’da satışa sunulacak. Amerika’daki oyuncular ise 20.00’dan itibaren satın alabilecekler.

Fortnite,  Tyler “Ninja” Blevins gibi yayıncıları ve Brezilyalı futbol yıldızı Neymar’ın gibi pek çok büyük ismi oyuna taşımıştı. Fortnite evreni giderek gerçek dünya yıldızlarıyla dolu bir yer haline geliyor. Özellikle son zamanlarda müzisyenler, oyun için büyük bir odak noktası oldu. Daha çok dans eşliğinde de olsa; müzik, Fortnite için oldukça önemli bir noktaya ulaştı.

Hatırlayacağınız üzere daha önce Marshmello ve Travis Scott, milyonlarca sanal katılımcıyla büyük oyun içi konserler düzenlemişti. Ünlü koreli müzik grubu BTS ise bir müzik videosu yayınlamıştı. Bruno Mars da bu isimlerin arasına katılmaya hazır. Epic Games, daha fazla bu tarz ismi çekebilmek için kendi müzik sahnesini bile tasarlamıştı. Fortnite bu bağlamda gittikçe büyüyor ve hemen hemen her kesimden insanı kendine çekebiliyor.

Bruno Mars kimdir?

Peter Gene Hernandez ya da sahne adıyla Bruno Mars 8 Ekim 1985 doğumludur. Amerikalı şarkıcı ve şarkı yazarı bunun yanında yapımcıdır. B.o.B’nin “Nothin’ on You” ve Travie McCoy’un “Billionaire” şarkılarına yaptığı katkılarla bilinmektedir. Ayrıca Flo Rida’nın hit şarkısı “Right Round”un yazarlarından biridir.

Şarkıcının çıkarmış olduğu Just The Way You Are, The Lazy Song ve Grenade parçaları da yoğun ilgi gördü. Bunlardan bazıları, 18 Ocak’ta Billboard Hot 100 listesinin 1. sırasındayken, Billboard Digital Songs listesinin de 1. sırasındaydı. Bruno Mars, 2018 yılında Grammy ödülüne de layık görülmüştü.

The post Ünlü şarkıcı Fornite dünyasına katılıyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments