Tuesday, April 16th, 2024

Galatasaray Fan Token Binance’te Ne Zaman Listelenir?

Galatasaray Fan Token, Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Galatasaray’ın taraftar token’ıdır. Galatasaray’ın taraftar token’ı 4 Şubat 2020 yılında piyasaya sürülerek büyük gündem yaratmıştı. Dev kulüp, kripto para sektörüne adım atarak rakipleri arasında kriptolara göz kırpan ilk kulüplerden biri oldu.

Galatasaray Token Hakkında

Chiliz ekosisteminin spor, eğlence sektörünü ve Blockchain teknolojisi ile bir araya getirdiği platformda taraftar token’lar ön plana çıktı. Bu taraftar token’lar, dünyanın büyük bir salgınla mücadele ettiği dönemde taraftarları stadyumlardan ve tutkularından mahrum bıraktı. Chiliz ekosistemi, bu açığı kapatmak üzere kurulmuştur. Kısa sürede ilgi odağı olan taraftar token’lar, gün geçtikçe popülarite kazanıyor.

GAL token, Socios platformu tarafından Ethereum ağında opere ediliyor. GAL, belirli ürünler ve hizmet adına kullanılabilecek tür bir kripto paradır. GAL token, Chiliz borsasının yanı sıra OKEx, BKEX ve Paribu’da alınıp satılabilir. GAL Token arzı toplam 10.000.000 olmakla birlikte sirkülasyondaki arz 3.507.752’dir.

GAL Token Binance’te Listelenir Mi?

Taraftar token’lar hiç olmadığı kadar yoğun ilgi görüyor. Birçok popüler kulüp, kripto para sektörüne katılıp taraftarlarını heyecanlandırmak adına atım atarken önemli ölçüde gelir elde ediyor. GAL Token, taraftar token’lar arasında oldukça popüler ve milyonlara sahip taraftar topluluğuna hitap ediyor.

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance; hali hazırda PSG, ATM ve BAR token’larına platformunda yer veriyor. Dev kripto para borsası, regülatörlerle yaşadığı sorunlar bağlamında yakın zamanda CZ’nin açıklamaları üzerine strateji ve politika değişikliğine gitme kararı aldı.

Finans otoriteleriyle ilgili sorun yaşamak istemeyen CZ, hype ile beslenen veya manipülasyonla yönetilen kripto paralara karşı bir tavır aldı. Yatırımcı güvenliğini ön plana alan bu politika bağlamında dev platform, önü açık olarak görülen taraftar token’lara yer açabilir. Binance, inovasyon bölgesi ile daha yüksek risk teşkil eden kripto para hizmeti sunuyor.

GAL Token için gerekli altyapısal hazırlıklar gibi bir haber gündemde olmasa da kendi alanında popüler bir taraftar token olan GAL için Binance elbette kapılarını açabilir. Ancak henüz böyle bir gelişme veya bu yönde plan bulunmuyor.

Facebook Comments