Sunday, October 17th, 2021

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Kazandıran Altcoinleri

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in toparlanma haftasında bazı altcoinler kaydettiği artışlarla tüm gözleri üzerine çekti. ANKR bir haftada yaklaşık %185’lik bir artış kaydetti. DENT ve BTMX ise %80’in üzerindeki fiyat artışıyla haftaya damgasını vurdu.

Haftanın en çok kazandıran altcoinleri ANKR, DENT ve BTMX oldu. Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasının yukarı yönlü trendi Bitcoin’i ve beraberindeki altcoinleri etkisi altına aldı. Bitcoin’in fiyat iyileştirmesi altcoinlere nefes aldırırken bazı altcoinler inanılmaz rakamlara ulaştı.

ANKR Bir Haftada %185 Değer Kazandı

Haftanın en büyük kazananı %185’lik muazzam artışla ANKR oldu. ANKR, yükseliş trendine devam ederken bu hafta top 100’e girmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase ANKR’yi listeleyeceğini duyurdu. Duyurunun ardından ANKR yükselişe geçti. ANKR fiyatı hafta başında 0.07 dolar fiyatında işlem görürken listelenme haberinin akabinde 0.20 dolara kadar tırmandı. ANKR, haberimizin hazırlandığı sırada 0.17 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

DENT %85 Artışla İlk 100’e Girdi

DENT, ilk 100’e adını yazdırdığı haftada inanılmaz kazançlar elde etti. DENT geçtiğimiz haftadan bu yana %84,8’lik bir artış kaydetti. Bu fiyat artışının nedeni Samsung ile DENT’in ortaklık anlaşması duyurusu olarak yorumlandı. Duyuruya göre, Samsung Blockchain ile DENT işbirliği kararı aldı. Buna göre Samsung uygulamalarına DENT seçeneği eklendi.

Bitmax Token Rallide Üçüncü Sırada Kaldı

Bitmax Token, haftanın en çok kazandıran altcoinleri sıralamasında üçüncü yeri aldı. BTMX, geçtiğimiz haftadan bu yana %83,3 oranında değer kazandı. BTMX’de yükseliş trendi, şirketin son duyurusunun ardından geldi. Şirketin duyurusuna göre, Bitmax borsası yeniden markalaşma kararı aldı. AscendEx, Bitmax’in yeni adı olacak. Yeniden markalaşma duyurusu, proje destekçisi topluluğu ateşledi. Bu ateş BTMX’e yükseliş trendi olarak geçti. Coingecko verilerine göre, AscendEx’in günlük hacmi 500 milyon doları aşıyor.

Facebook Comments