Tuesday, November 28th, 2023

Genesis Vision Coin Nasıl Alınır?

Genesis Vision (GVT), Blockchain teknolojisi ve Akıllı Sözleşmeler üzerine kurulu özel trust yönetimi piyasası platformudur. Genesis Vision, yöneticilerin, komisyoncuların, yatırımcıların, borsaların ve diğer finansal araçların tek bir arayüz üzerinden çok çeşitli varlıklara erişebileceği bir hizmet oluşturmayı amaçlamaktadır.

Genesis Vision (GVT) Nedir?

Genesis Vision kendisini “sosyal yatırım dünyası” olarak tanımlıyor. Kullanıcılar Genesis Vision ile herhangi bir piyasada işlem yapabiliyor, en iyi performans gösteren yöneticilere yatırım yapabiliyor, en başarılı yatırımcıların stratejilerini takip edebiliyor, kendi fonlarını veya varlık yönetimi programlarını oluşturabiliyor.

Buna ek olarak kullanıcılar Genesis Vision platformu ile sermayelerini tek bir tıklamayla yüzlerce kripto para biriminde çeşitlendirebiliyor. Ayrıca piyasadaki fikirlerine uyan bir kompozisyona sahip fon seçerek piyasa gelişirken yöneticinin yeniden uyum sağlamasına izin verebiliyorlar.

Öte yandan kullanıcılar kişisel profillerine uygun yatırım programlarını seçip, geri kalan işi yöneticilere bırakabiliyor. Ancak kullanıcılar yatırımlarını veya karını yalnızca program yöneticisi tarafından belirlenen önceden tanımlanmış aralıklarla çekebiliyor.

Ortaklar ve likidite sağlayıcıları aracılığıyla Genesis Vision yatırımcıları ve yöneticileri, alım satım için Forex, kripto (tüm Binance ve Huobi varlıkları dahil), CFD, hisse senetleri, metaller, endeksler, emtia gibi çok çeşitli varlıklara sahip olabiliyor.

Bunlara ek olarak Genesis Vision’ın kendi token’ı bulunuyor: GVT (Genesis Vision Token). GVT, ERC20 Ethereum token standardına dayanmaktadır. GVT, tüm yatırım işlemleri için kullanılabilir ve platformda kullanıldığında çeşitli indirimler ve daha fazlası gibi kendi avantajları ve özellikleri vardır.

Yazının kaleme alındığı sırada 4,20 dolardan işlem gören Genesis Vision Coin, GVT BTC işlem çiftinde de 0.00008616 BTC ile işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre, 18,589,213 USD işlem hacmi ile 639. sırada yer alan Genesis Vision Coin son 24 saat içindeki işlem hacminin de 662,801 USD olduğunu belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak 7 Ocak 2018 tarihinde 51,39  dolar ile rekor kıran GVT Coin, 13 Mart 2020 tarihinde 0,03736 dolar ile de dip seviyeyi gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 4,426,883 adet GVT Coin bulunuyor ve bu rakamın maksimum 4,436,644 GVT Coin’e ulaşması bekleniyor.

GVT Coin Nereden Alınır?

GVT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

GVT Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından GVT Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) alarak GVT işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunların yanında Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments