Thursday, April 18th, 2024

Helium Bar İle Helium Madenciliği

Helium Bar, 2020’den beri Helium ağı madenciliğinde ve 2015’ten beri genel olarak radyo endüstrisinde çalışıyor. 8 ayı aşkın bir süredir Helium Bar, Avrupa’daki Helium noktaları ağını genişletiyor ve sürekli büyüyor. Avrupa’nın en büyük şehirlerinde halihazırda 300’den fazla etkin nokta ile Helium Bar, Helium ağındaki en büyük, bağımsız olarak işletilen ağ olduklarını iddia ediyor.

Haziran ayındaki resmi lansmanından bu yana yüzlerce kişi ağı kiralamaya başladı ve büyümeye şimdiden katıldı. Helium Bar Ağı sürekli büyümekte ve en önemli ortakları ile her geçen gün ağlarını genişleterek karı müşterileriyle paylaşmaktadır. Ayrıca Helium Bar artık her gün müşterilerinden yeni cihazlar ve siparişler alıyor. Böylece popüler RAK madenciliği yalnızca katı bir şekilde sınırlandırılıyor. Helium Bar gelecekte Bobcat’e de odaklanmaya devam edecek.

Şu anda müşterilere çeşitli Helium hotspot  madenciliği planları sunuluyor:

Helium madenciliği, çok fazla ilgi çeken büyüyen bir iş olarak tanımlanıyor. Şu anda RAK, Nebra @ Co gibi cihazların teslim edilmesi genellikle 6 ayı buluyor. Ayrıca Helium Bar, Helium ağına erken girdi ve devam eden radyo endüstrisi aracılığıyla altyapısını kullanabildi. Böylece çok çeşitli Helium hotspot ağları kurdu. Devam eden siparişler nedeniyle, yeni cihazlar zaten düzenli olarak kısa aralıklarla teslim ediliyor ve kullanıcıların yardımları ile Helium ağının büyüdüğü ifade ediliyor.

Helium Bar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz www.helium.bar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments