Sunday, December 10th, 2023

Henüz Piyasaya Çıkmayan Bu Token Şubat Ayında Çok Konuşulacak!

Ortaya çıkan son bilgilere göre kendini “WallStreetBets’in kripto versiyonu” olarak tanıtan ve bir subreddit grubu olan “SatoshiStreetBets”, üyelerine kendi kripto para token’ını sunmaya hazırlanıyor.

SatoshiSwap (SAS) Token

Grup için yardımcı yönetişim token’ı görevi görecek SatoshiSwap (SAS) token’ları, üyelere reddit gönderileri için verilen olumlu oylara göre dağıtılacak. Reddit gönderisine göre SAS, merkezi olmayan borsalar Sushiswap ve Uniswap’ın kullanıcılarına ve likidite sağlayıcılarına da airdrop’lar aracılığı ile dağıtılacak.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre token lansmanın Şubat ayı içinde gerçekleşmesi planlanıyor ama henüz net tarih belli değil.

Buna ek olarak SatoshiStreetBets’in yönetici konumunda bulunan “u/little-eagle” neden böyle bir adım attıklarını kısaca anlattı. Little Eagle, “Merkezi olmayan borsa (dex) piyasası çılgınca başarılı ve kazançlı olacak şekilde şekilleniyor. Yine de, ele alınması gereken ve göze çarpan yüksek işlem ücretleri, ölçeklenebilirlik sorunları, birlikte çalışabilirlik eksikliği, marj yatırım eksikliği gibi sorunlar var. Bir fark yaratabilir ve kendi bakış açımızı sunabiliriz.” sözlerini kullandı.

Ayrıca Little Eagle, “Bir yatırımcı topluluğu olarak, her zaman bizi birleştirecek, hepimizin geride toplanıp tüm desteğimizi sunabileceğimiz bir token arıyoruz.” sözlerini de ekledi.

SatoshiStreetBets Nedir?

SatoshiStreetBets, Şubat 2020’de GameStop’un fiyatını geçen ay baş döndürücü seviyelere yükseltmeye yardımcı olan bir subreddit olan WallStreetBets’in alt grubu olarak oluşturuldu. WallStreetBets gibi SatoshiStreetBets çok kısa sürede büyük ilgi gördü.

Kullanıcı tabanının sadece birkaç hafta içinde 15.000 kullanıcıdan 300.000 kullanıcıya ulaştığını belirten grubun şu anda 313.000’e yakın üyesi bulunuyor.

Bunlara ek olarak subreddit, kripto para birimi memlerinin olağan çeşitliliğine ve Cardano (ADA) gibi token’larla ilgili yükseliş durumlarına ev sahipliği yapıyor. Örneğin; DOGE’un 24 saatte %1000’in üzerinde yükselmiş olmasının arkasında WallStreetBets ve SatoshiStreetBets gruplarının olduğu biliniyor.

Facebook Comments