Tuesday, January 31st, 2023

Herkesin Erişebileceği Bulut Madencilik Hizmeti: ScryptCube

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ScryptCube, bir bulut madenciliği hizmetidir. Kripto para madenciliğini herkesin hizmetine açtıklarını ifade eden platformun ana hedefi bulut madenciliğini herkesin erişebildiği bir hizmet haline getirmek.

ScryptCube Bulut Madencilik Hizmeti

ScryptCube bulut madenciliği hizmeti sayesinde kullanıcılar, özel veri merkezlerinde bulunan madencilik ekipmanının bilgi işlem gücünü kullanıyor. Dolayısıyla kullanıcılar, herhangi bir ekipmana sahip olmadan veya ekipmanın bakımını yapmadan kripto para madenciliği yapabiliyor.

ScryptCube’un açıklamasına göre bulut madenciliği, önemli zorluklar içeren geleneksel kripto para madenciliğinin aksine kullanıcılara anında madenciliğe başlamak için oldukça kolay bir yol sunuyor. ScryptCube sayesinde kullanıcılar pahalı donanımlara sahip olmadan ve herhangi bir teknik bilgi ihtiyacı olmadan düzenli olarak pasif gelir elde edebiliyor.

Bunlara ek olarak platformun kullanıcıları çok düşük fiyatlarla ve neredeyse hiç yatırım yapmadan her zaman hizmeti kontrol edebiliyor ve ardından bir sonraki satın alma ile ilgili karar verebiliyor.

ScryptCube’un Avantajları

ScryptCube özellikle kullanıcı odaklı olduklarını ve bu sebeple tüm platformun kolay kullanım durumu esasa alınarak hazırlandığını ifade ediyor. Dolayısıyla kripto para birimleri ve madencilik konusunda tecrübesi olan kullanıcılar da kullanıcı dostu gösterge panosu sayesinde kolaylıkla platformu kullanabiliyor.

Öte yandan platform kullanıcılarına oldukça düşük fiyatlarla hizmet sunuyor. Çünkü ScryptCube oldukça verimli bir şekilde çalışıyor ve madencilik faaliyeti elektrik masraflarının düşük olduğu yerlerde yapılıyor. Ayrıca ScryptCube kullanıcılarından herhangi bir bakım ücreti talep etmiyor. Bu da oldukça önemli bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Bunlara ek olarak kullanıcılar seçtikleri pakete bağlı olarak günlük olarak kazançlarını hesaplarında görebiliyor. Dolayısıyla 7/24 kazanılan para kullanıcının hesabına günlük olarak geçmiş oluyor. Ayrıca platformda herhangi bir şekilde gizli ücret veya komisyon bulunmuyor. Bu da her işlemin şeffaf olması ve kontrol panelinizde görünmesi anlamına geliyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre ScryptCube hem profesyonellerin hem de tecrübesiz kişilerin kolaylıkla kullanılabilmesi için tasarlandı. Kolay para çekme seçeneğinin yanı sıra tüm kontrol panelinin kullanımının her seviyeden kullanıcıya hitap ettiği ifade ediliyor.

Ayrıca platform tüm kullanıcılarına tüm istatistikleri ve verileri gerçek zamanlı olarak sunuyor. Ayrıntılı veriler hem mobil uygulama üzerinden hem web tarayıcısı üzerinden her zaman her yerde görüntülenebiliyor.

Tüm bunların yanında ScryptCube kullanıcılarına 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti sunuyor. Dolayısıyla kullanıcılar akıllarına takılan herhangi bir konuda her zaman teknik ekibe ulaşabiliyor.

ScryptCube Nasıl Çalışıyor?

ScryptCube ile Bitcoin madenciliğine başlamak için öncelikle platforma üye olmak ve gerekli bilgileri girmek gerekiyor. Sonrasında hangi kripto para madenciliği yapmak istediğini size sunulan paketlerden seçebiliyorsunuz. Şu an için platform kullanıcılarına yalnızca Bitcoin madenciliği seçeneği sunuyor. Bunların sonrasında istenilen paket hashrate seçiliyor ve ödeme onaylanır onaylanmaz madencilik işlemi başlıyor. Madencilik başladıktan sonra ise kullanıcıların doğrudan katılımına gerek bulunmuyor.

ScryptCube’un Hedefleri

ScryptCube’un en büyük hedefinin Bitcoin ekosistemini desteklemek ve insanlara mümkün olduğunca kolay bir şekilde kripto para alma fırsatı sunmak olduğu ifade ediliyor. Bu sebeple platform Bitcoin ile ödeme kabul ettiği gibi VISA ve Mastercard ile de ödeme kabul ediyor. Böylece daha önce hiç kripto para kullanmamış kişilere de Bitcoin ile ödeme yapmak isteyen kişilere de hitap ediliyor. Bu noktada ScryptCube’un kullanıcılarına en düşük 100 GH/s’den başlayan sözleşmeler sunduğunu belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak ScryptCube ilerleyen zamanlarda çok daha fazla kripto para birimi ile ilgili madencilik hizmeti başlatmak istediğini ifade ediyor. Gelecekte platformda madenciliğinin yapılması hedeflenen kripto paralar arasında Ethereum ve Beam bulunuyor.

Facebook – Instagram – Twitter – Telegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Facebook Comments