Thursday, April 18th, 2024

HEX kurucusu Heart: Ayı sezonundayız! BTC 10 bin dolara düşebilir

Business Insider’a konuşan HEX kurucusu Richard Heart, kripto paraların 8-9 aylık bir süre devam edecek olan ayı piyasasına girdiğini söyledi. Son ayı sezonunun 1 yıl sürdüğünü belirten Heart şu ifadeleri kullandı:

“Bence kripto para piyasası ayı sezonu içinde… Şu anda bir boğa tuzağının içinde olabiliriz. Bu sistemler bir döngü ile çalışır. Tabandan talep yoktur. Yüzde 90 spekülasyondur. Son ayı sezonu 364 gün sürmüştü. Bu da 8-9 ay sürse şaşırmam”

“10 bin dolara düşebilir”

Heart bu tahminini tamamen 2017 ve 2021 yıllarında Bitcoin’in tepe noktaya çıktığı performanslarına göre yaptığını söylerken, büyük bir düşüşün de gelebileceği iddiasında bulundu:

“Bitcoin 50 bin dolarlık seviyeye de gelebilir. Bir önceki döngülerde yaşanan yüzde 85’lik düşüşü de düşündüğümüzde 10 bin dolara inme olasılığı da var. ”

“DOGE gibi coin’leri viral olmadan önce almalısınız”

2021 boğa sezonunun en çok konuşulan coin’lerinden olan DOGE hakkında da konuşan HEX kurucusu, bu tür coin’leri önceden almak dışında bir yol olmadığını belirtti:

“Siz Dogecoin’i, Elon Musk reklamını yaptıktan sonra alıyorsanız o zaman tepeden almışsınız demektir. O insanlar tamamen zirveden aldılar. Bu tür coin’leri, viral olmadan önce alırsanız, para kazanırsınız. Onun dışında para kazanamazsınız. Doge’un düşüşünde Elon Musk’ın da rolü vardı. O tweet’ler yükselişe yaramadı. Yüzde 90’lık bir düşüş daha yaşayabilir… “

The post HEX kurucusu Heart: Ayı sezonundayız! BTC 10 bin dolara düşebilir appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments