Saturday, September 23rd, 2023

Holo Coin, CHZ Coin, Skycoin Yorumları – 29 Mart 2021

Uzmanların geçtiğimiz aylarda yaşanan altcoin sezonundan sonra gözü nisan ayına çevrildi. Mart ayındaki kötü performansın daha önceki yıllarda da görülmesi ve bunun tekrarlanması, şimdi ise neredeyse her yıl olumlu geçen nisan ayında altcoinler için rekor yükseliş beklenmesine yol açtı.

HOT Yükselişini Son Hız Devam Ettiriyor

Bu altcoinlerin başında ise kesinlikle Holochain (HOT) geliyor. HOT, kısa sürede elde ettiği yükseliş ile tüm zamanların rekorunu tazelese de yatırımcılarına ve bazı uzmanlara göre hala gidecek bir hayli yola ve kıracak birden fazla dirence sahip.

HOT fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,0124 dolardan işlem görüyor ve 24 saat içerisinde %22 yükseldi. HOT için bunun devamındaki ilk hedefin Fibo seviyelerine göre ise 0,021 olduğu görülüyor. HOT için bu direncin kırılmasından sonra ise 0,040 dolar zorlu bir mücadele ortaya koyabilir. Düşüşlere karşı HOT yatırımcılarının 0,010 dolar seviyesini koruması ve buna dikkat etmesi gerekiyor.

CHZ Yorumları

Türkiye içerisinde inanılmaz bir FOMO oluşan bir başka kripto para birimi ise Chiliz (CHZ) oldu. CHZ Coin son dönemde 30 kat artış elde ettikten sonra konsolidasyon yaşamaya başladı. CHZ fiyatının 0,032 dolardan 0,94 dolara kadar çıkması ise %23,6’lık geri çekilme ile sonuçlandı.

CHZ/USD paritesi 0,46  dolar seviyesine çekilse de bu desteği koruyarak kendini 0,50 doların üzerine attı. 0,50 dolarda destek bulan CHZ için bunun devamındaki ilk hedef ise 0,75 dolar ile 0,90 dolar olarak gözüküyor.

SKY Coin, Sıradaki DENT Olabilir mi?

Dikkat çeken bir diğer altcoin ise SKY oldu. Skycoin, 2018 yılında aynı DENT gibi rekor kırdıktan sonra uzunca bir süre dip noktada seyretti. Hala tüm zamanların rekorundan %93 geride olan SKY Coin, son 30 günde %50 yükseliş elde etti ve herkes buna sıradaki DENT olarak bakıyor.

SKY fiyatı için 4 dolar psikolojik desteğinin kırılması, 2021’in başındaki dirence yani 5 dolara kadar yükselişi getirebilir. 5 doların kırılma ise önce 10 dolar, buradan 17 dolar seviyelerine yükselişin kapılarını aralayacaktır.

Facebook Comments