Wednesday, October 4th, 2023

Holo ve Chiliz Fiyat: HOT ve CHZ Grafiklerinde Son Durum

Toplam kripto para piyasa hacmi 2,2 trilyon doların üzerinde seyrediyor ve şu an için Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto para birimlerinde bir düzeltme ya da konsolidasyon olduğu görülüyor. Son zamanların en popüler kripto paralarından Holo (HOT) piyasaya şimdilik ayak uydururken Chiliz’in (CHZ) bir ortaklık haberi ile yükseliş kaydettiği ancak sonrasında kırmızı mumlara geçiş yaptığı görülüyor.

HOT Fiyatı Şimdilik Stabil

Mart ayında kendi rallisini başlatan ve 5 Nisan’da 0,0316 dolar ile kendi rekorunu kıran HOT, bu rekor sonrasında düşüşe geçti ve 0,0162 dolara kadar değer kaybetti. Ancak bu noktada HOT’ın hala rallisini başlattığı seviyenin üzerinde seyrettiğini ve 1 ay öncesine göre daha yüksek seviyelerde olduğunu belirtmek gerekiyor.

Analistlere göre büyük bir rallinin ardından yaşanan düzeltme oldukça normal. Eğer HOT fiyatı 0,23 dolarlık direnci kırabilirse yeni bir ralli başlatabileceği düşünülüyor. Ancak aşağı yönlü başka bir hamle HOT’ta 0,016 dolar seviyelerinin test edilmesine sebep olabilir.

CHZ’de Yükseliş Sonrası Düşüş

2021 yılının en çok konuşulan ve hem attığı ortaklık imzaları hem de yükseliş grafiği ile adından sıkça bahsettiren kripto para birimi CHZ, son haftalarda sessiz sedasız ilerliyordu. Ancak Chiliz, Rakuten ortaklığı ile sessizliğini bozdu ve CHZ fiyatı da buna bağlı olarak dün gözle görülür yükseliş kaydetti.

0,48 dolardan yükselişe geçen CHZ fiyatı 0,84 dolara kadar yükseldi. Ancak hızla yükselen kripto para birimi aynı hızla düşüşe geçti ve fiyat 0,60 dolara kadar geri çekildi.

Ortaklık açıklaması ve yukarı yönlü fiyat hareketi sonrasında Twitter’da da trend topic olan CHZ’ye Türk yatırımcıların ilgisinin büyük olduğu görülüyor.

Facebook Comments