Sunday, October 17th, 2021

Holochain (HOT) Fiyatı Rekoruna Devam Ediyor:İşte HOT İçin Kritik Tarih ve Seviyeler!

Holochain (HOT) fiyatı haftalardır tam olarak Chiliz‘in (CHZ) gerçekleştirdiğine benzer bir yükseliş yaşıyor. HOT Fiyatının kırılamaz denilen dirençleri tek tek kırması ise uzmanların yeni bir hedef belirlemekte zorlanmasına neden olmakta.

HOT Fiyatı 24 Saatte Yeni Rekor Kırdı

CoinMarketCap üzerinde en çok aranan kripto paralardan birisi olan HOT’un fiyatı da  son 24 saat içerisinde %48 yükseliş elde ederek 0,02674 dolara kadar çıktı. 24 saat içerisinde 3 milyar dolarlık hacim elde eden HOT’un neredeyse piyasa değeri kadar hacme ulaşması kesinlikle FOMO’nun en büyük kanıtı.

HOT fiyatı 30 günde %890 yükseliş elde ederek neredeyse 9 kat yükseldi ve hala da hiçbir şey olmamış gibi yükselmeye devam ediyor. HOT/USD bazındaki tüm zamanların rekoru haftalar öncesinden kırılsa da bugün aslında bir yeni rekora imza atıldı. HOT fiyatı  BTC karşısında tüm zamanların rekorunu tazeledi ve bu artık tehlikenin çok yaklaştığını gösteriyor.

HOT Fiyatı İçin Kritik Seviyeler

HOT/BTC işlem çiftinde daha önceki rekor kırılırken HOT/ETH işlem çiftinde ise Ethereum fiyatının üzerine hala çıkılamadı. HOT’un ETH karşısındaki rekoru 0,00001280 olarak kayıtlara geçti ve an itibarıyla fiyatın 0,00001266 ETH seviyesinde olduğu görülmekte. Bu rekorun da kırılması HOT için aslında düşüşün ilk sinyali olabilir.

Analistler ise psikolojik olarak 0,05 dolar seviyesine dikkat çekerek HOT fiyatındaki yükselişin düzeltmelere rağmen burayı görene kadar süreceğini düşünmekte. Buna ek olarak 31 Mart tarihinde HOT ile Orion Protocol arasındaki işbirliği de fiyatın bir süre daha yükselmesini sağlayabilir. HOT fiyatının bu tarihten sonra ise aynı Cardano’da olduğu gibi düzeltme yaşaması muhtemel.

Facebook Comments