Saturday, September 23rd, 2023

HOT Fiyatı ve DENT İçin Ünlü Analistten Yeni Yükseliş Evresi Yorumu!

Türkiye’den de ciddi bir takipçiye sahip olan Michael van de Poppe, ülkenin en popüler kripto para birimlerinden HOT ile ilgili bir tahminde bulundu.

HOT Fiyatı İçin İkinci Şans

200.000’den fazla takipçiye sahip olan ve bunların özellikle son zamanlarda büyük bir bölümünü Türkiye’deki yatırımcıların oluşturduğu Poppe, HOT analizi ile de umut verdi. Son dönemde rekor kıran ancak sert bir düşüş yaşayan HOT fiyatı, ünlü analiste göre bir şansa daha sahip olabilir.

Tanınan kripto para analisti, HOT fiyatının gri bölgede tutunması durumunda yeni bir yükseliş elde edebileceğini belirtti. Yeni girişler için günlük desteğin 0,010 dolar, 4 saatlik desteğin ise 0,016 dolar ila 0,018 dolar arasında kaldığını belirten Poppe, hedefin de 0,022 dolar olduğuna vurgu yaptı.

Ünlü analistin grafiğine bakıldığında ise HOT fiyatının 0,022 dolar seviyesinden sonra hedefinin 0,025 dolar olduğu görülüyor. ABD dolar ıkarşısında 0,03 dolar seviyesine kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kıran HOT, destekte tutunamazsa 0,005 dolara kadar çekilebilir. Poppe söz konusu desteğin ise oldukça test edilebilir olduğuna dikkat çekti.

DENT, Desteğe Çekildi

Analistin yorumladığı ve teknik grafiğine göz attığı bir diğer kripto para ise DENT oldu. DENT de aynı HOT gibi Türkiye’de ciddi bir yatırımcı kitlesine sahip. DENT fiyatı 0,02 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırsa da devamında 0,01 dolara kadar çekildi. Analist DENT için yeşil destek noktasının tutunması durumunda ise yükselişin gelebileceğini düşünüyor.

Poppe’nin DENT için yükseliş hedefi ise 0,016 dolar ila 0,018 dolar aralığı ve dirençleri.

Facebook Comments